Дубль Владислава Коби

У футбольній Вищій лізі серед навчальних закладів Києва 21 жовтня у двобої зійшлися Київський університет імені Бориса Грінченка та Національний університет біоресурсів та природокористування України. Наші візаві розпочали гру активніше. Було помітно, що «грінченківці» на чужому полі спершу трохи нітилися. Чи то через психологічний стан, чи через стан газону, який подекуди нагадував сільський вигін…

Перші пів-тайму було більше боротьби, аніж моментів для взяття воріт, потім, правда, «народилось» декілька гострих проходів з лівого флангу від НУБіП. Взагалі лівий фланг господарів був помітно активніший, були точні подачі і кілька небезпечних для воріт ударів.

Ближче до середини першого тайму команда «грінченківців» набрала необхідних темпів гри, хлопці почали створювати небезпеку біля чужих воріт. На 25-ій хвилині гри Владислав Коба не реалізував чистий вихід сам на сам з воротарем. Згодом після подачі з правого флангу він у штрафному майданчику приймає м’яч, але його збивають з ніг. Пенальті! Сам «постраждалий» і реалізував момент. Перший тайм був за  «грінченківцями».

Втім уже на 2-ій хвилині другого тайму НУБіП забиває гол та зрівнює рахунок. Помилився «грінченківський» захисник: намагався головою скинути м’яч воротареві, натомість… дав пас чужому нападнику. Той  ефектно скористався «подарунком».

Після голу НУБіП, окрилений успіхом, намагався атакувати. Дуже хотілося другого голу, проте захист команди КУБГ стояв стіною. Гра відбувалася переважно в центрі поля, аж доки Владислав Коба, якого партнер вивів один на один з воротарем, не забив свій другий м’яч.

Гравці НУБіП намагалися відігратися. Активно йшли в атаку, грали через довгі передачі, але до завершення гри так і не змогли нічого створити біля воріт «грінченківців», які до того ж гостро контратакували і навіть були ближче до третього голу, ніж НУБіП до жаданої нічиєї. У підсумку 1:2 на користь команди Грінченкового університету, яка продовжує триматися у ТОП-3 кращих студентських команд Києва.