ДЖАМАЛА ДОПОМОЖЕ ЗДОЛАТИ Ф’ЮРІ

Володимир Кличко, який втратив свої чемпіонські пояси, готується до бою-реваншу. Англієць Тайсон Ф’юрі виклик прийняв, і переконаний, що знову перемога буде за ним. Більш того, і дня не минає, щоб противник Володимира  не виголошував йому якоїсь дошкульної прикрості. Утім наш богатир – тертий калач і на ці півнячі випади не зважає.

Звісно, весь боксерський світ з нетерпінням очікує матчу-реваншу Кличко – Ф’юрі, який пройде 9 липня в англійському Манчестері. Навряд чи хтось може спрогнозувати напевно, яким буде результат вкрай драматичної дуелі і хто з її учасників після бою остаточно почепить на цвях свої боксерські рукавички. Ясно одне: і Кличкові молодшому, і Ф’юрі потрібно застосувати нестандартні рішення як щодо тактики протистояння, так і щодо психологічних, передматчових прийомів.

Щодо психологічних установок на перемогу – то тут на допомогу братові прийшов Віталій Кличко. Вчора Київський міський голова вітав переможницю Євробачення-2016 Джамалу і запропонував їй, щоб перед боєм у Манчестері саме вона виконала Гімн України.

Ось слова Віталія Кличка, які цитує сайт фан-клубу братів-Кличків : «Запропонував Джамалі виконати Гімн України перед боєм Володі з Тайсоном Ф’юрі, який пройде у британському Манчестері. Джамала вже виконувала Гімн перед боєм брата з Повєткіним у Москві. Цього разу це було б дуже символічно! Джамала відповіла, що те було б для неї за честь. І ми з Володею були би їй вдячні».

В добрий час!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company