Фантастика, кажете?

Є такий російський письменник Едуард Тополь. В одній з його художніх книжок «Чужое лицо» йдеться про проєкт, який нібито розробляв совєтський Генштаб разом з війсково-промисловим комплексом СРСР.

За тим проєктом мала з’явитися сейсмічна зброя, здатна викликати землетрусовий армагедон. Якою за допомогою підводних човнів планувалося ледь не підперезати Західну Європу. Після жахливих руйнувань до країн «стихійного» лиха мали ввійти гуманітарні совєцькі війська: з польовими кухнями, шпиталями та кіноустановками. Як «рятівники», звісно. Ну, і з «особливими відділами» та фільтраційними таборами, бо як же без цього в умовах надзвичайного стану? А при цьому вдячна Стара Європа, вітаючи своїх східних рятівників, навіть не помітить окупації і тотального контролю.

Фантастика, кажете? А як вам оце?

… Березень 2020 року. «Москва надсилає до Італії боротися з коронавірусом дев’ять літаків з бригадами військових вірусологів»…

На світлині бачимо розвантаження цієї бригади (до речі, в країні Північноатлантичного блоку) та явно занепокоєне обличчя «вдячного» італійського чиновника високого рангу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company