Герої війни – герої книжок

В офісі Національної спілки журналістів України журналістка, волонтерка і майор ЗСУ Олена Мокренчук презентувала першу книжку серії «Герої Моєї країни».

Сам проєкт, ініційований військовиками, покликаний створити літопис наших перемог та розповісти про переможців, познайомити широкі кола громадськості з командирами, які проявили справжнє мистецтво ведення бою і тим наблизили перелом у ході російсько-української війни та забезпечили звільнення українських територій від російського агресора.

За словами Олени Мокренчук, проєкт започаткували у листопаді минулого року, коли увагу суспільства було прикуто до блискуче реалізованої військової операції, яка отримала у ЗМІ назву «Битва за південь України». Це й надихнуло журналістку написати саме про бригадного генерала і «Народного Героя України» Михайла Драпатого, командувача оперативно-тактичного угруповання, яке звільняло Херсон. Ім’я його ще 2014 року стало відомим на всю країну дякуючи відео про «літаючу БМП» в Маріуполі.

Серія «Герої Моєї країни» передбачає десять книжок-розповідей про героїв війни. Не розлогі – до 100 сторінок кожна. І ініціатори серії обіцяють максимально зрозумілі широкому читачеві тексти, які, втім, будуть насичені знаковими фактами і подіями російсько-української війни. Олена Мокренчук проанонсувала ще двох героїв майбутніх книжок, двох генералів ЗСУ: Героя України Андрія Ковальчука та Олександра Тарнавського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company