Халтурне обнулення

Голосування за путінські зміни Основного закону РФ оголило деякі приховані досі штрихи сучасного російського життя.
Крім демонстрації повної абсурдності цього заходу, численні фото і відео голосування на пеньках, у багажниках автомобілів, на обшарпаних лавочках стали справжньою панорамою російської дійсності – убогої і безпросвітної.

Не менш важливий штрих – неймовірний, воістину зашкалюючий рівень халтури виконавців. Починаючи з граматичної помилки у  питанні, яке винесене на голосування: «Вы одобряете изменения в КонституциЮ Российской Федерации?» Багато хто, в тому числі філологи з Інституту російської мови РАН, негайно звернули на це увагу, спробувавши пояснити начальству, що в слові «Конституція» повинен використовуватися інший відмінок: «изменения в КонституциИ».

Начальство в особі путінського прес-секретаря Пєскова здивувалося, обіцяло подумати, але міняти нічого не стало, заявивши, що і так «сойдьот». Цим начальство продемонструвало свою духовну спорідненість з тими представниками вітчизняного робітничого класу, які зазвичай забивають болти кувалдою замість того, щоб їх закручувати.

Особливо кумедно, коли ті, хто зробив халтуру формою свого існування,  ностальгують за сталінщиною, мабуть, не маючи чіткого уявлення про свої життєві перспективи за влади «кращого друга фізкультурників». Наприклад, коли в газеті «Правда Сходу» в номері від 25 жовтня 1944 року в першому слові звернення «Головнокомандувач Червоною Армією Іосиф Вісаріонович Сталін» виявилася пропущеною буква «л», всю редакцію розстріляли …

Путінська «диктатура-лайт» не вимагає якості холуйства – це холуйство досить  якось позначити. Важко сказати на кого розраховано сценарій відеоролика агентства «РІА ФАН» медіагрупи «Патріот», що належить Євгену Прігожину на прізвисько «кухар Путіна». Майбутнє Росії. 2035-й рік. Дитячий будинок. Парочка карикатурних геїв усиновляє хлопчика, дарує  йому платтячко, цілується. Виховательки дитбудинку демонстративно плюються. Трагічно звучить закадровий голос: «Таку Росію ти вибираєш?» Противники поправок даремно випустили пародію на  ролик, оскільки він став самопародією.

Серед численних діячів культури і спорту, які агітували за поправки, були і цілком талановиті в минулому лицедії. Але перед тим, як записати агітаційний ролик, кожен з них надійно замкнув свій акторський талант у сейф.

Неймовірно фальшивив актор Сергій Безруков зі своїм «задушевним» шепотом «про роль поправок у захисті і збереженні російської мови». Актора Володимира Машкова з його драним пафосом про «непорушність наших кордонів» вигнали б з трупи найубогішого провінційного театру, а глядачі перед цим дружно його освистали б. Сховавши обличчя під масками абсолютної безсоромності, брехали про поправки по черзі: актор Олександр Калягін і директор Ермітажу Михайло Піотровський, піаніст Денис Мацуєв і актор Василь Лановий, сім’я олімпійського чемпіона Євгенія Плющенка і продюсера Яни Рудковської, а також незліченні Бузови, Газманови, Михайлови та інші придонні мешканці російської гламурної тусовки.

Характерно, що жоден з них не сказав ані слова про головну поправку, заради якої була влаштована вся ця вакханалія – ​​про довічне правління Путіна.

Остаточне обнулення репутацій всіх учасників цього агітаційного шоу і тотальна халтура виконання гарантували абсолютно нульовий ефект всіх цих відеороликів. І влада, і її співучасники це прекрасно розуміли.

Для артистів-музикантів важливо довести свою відданість владі. Щоб уникнути долі Кирила Серєбрєннікова, театрального режисера, який отримав три роки умовно за абсолютно сфабрикованою справою.

Для влади важливо «замазати» якомога більше публічних людей участю в цьому ганебному дійстві – агітації за поправки. А потрібний результат «голосування» було досягнуто трьома зовсім іншими методами: адміністративним примусом бюджетників, підкупом пенсіонерів, а головне – абсолютно безсоромною фальсифікацією результатів, які ЦВК легко і невимушено намалювало. Благо, що практично повністю відсутній контроль і спостереження за цим дивним дійством, яке не є ні референдумом, ні виборами, ні взагалі будь-чим, що має стосунок до права…

Халтура виконавців не випадкова. Всім, у тому числі і найостаннішим холуям влади, сьогодні зрозуміло: цар – не справжній! Ніякими поправками неможливо прикрити відверту слабкість федеральної влади, її повну нездатність вирішувати нагальні проблеми громадян і бізнесу, її провали у зовнішній політиці, що призвели країну до ізоляції.

Було зрозуміло, Путін отримає скільки захоче: 70 відсотків, або 90 відсотків, або 150 відсотків намальованої підтримки. Але нікого, крім самого Путіна і дуже вузького кола його обслуги, подібна статистика вже давно не цікавить. Ніяких реальних наслідків  халтурне обнулення мати не буде.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company