«Генетика» партгенделика

Те, що найкраща «генетика» – у наших чинних партійних махльойщиків і махльойщиць, не дивно: ці «партії» вилізли на світ поміж екскрементами комсюківсько-компартійних «пєрєстроівшіхся» мародерів та уриною фарци, виростали зі спортивних штанів гопоти, попаковані на бандитських стрєлках і туго пов’язані банківськими стрічками, якими обперезують паки грошви.

Це дикунський бізнес, «чорне інвестування» у виборче шахермахерство, за яке країна розплачується добробутом і територією, а народ – потом і кров’ю. Поки не змиємо в каналізацію усіх цих напомпованих нетлінними словесами і молодильним ботексом, напудрених, нарум’янених воскових «мам і вітців» нації з «крепкою генетикою» бандерш, цеховиків, гопників, рекетирів… словом, преображених «бізнєсюків і бізнесючок» із серпентарію «ліхіх 90-тих», поки не змісимо на погній їхню продажну, зрадливу, цинічну, хапливу, захланну, безсовісну, чужинську челядь, усіх цих вірних канторів, дяків, шаманів Мамони – НЕ БУДЕ ДІЛА. І ЖИТТЯ НЕ БУДЕ. А буде торжисько цинізму, марнославства, «великих слов». Буде вічна партійна «стрілка», на якій оптом і вроздріб ВОНИ продаватимуть НАС.

Те, що молодь наша виходить із їхніх просмердлих старою цвіллю і гендлем каписьк, – знаково і втішно.

Добре єси! На свіже повітря, діти! Геть з могильного повитку, з їхніх пітних і зимних оберемків! Бо то не батьківські обійми, як вони вас улещують, – це конвульсивні хапи мерців із ями, що тримають за ноги живих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company