І навіть на одеському клозеті «єсть надпісі на руском язикє»

Як повідомляє сайт «Одеське життя», в місті при морі з’явилася чергова «мила одеська штучка» – настінний малюнок, «присвячений» відомому українофобу експрезиденту росії дмітрію мєдвєдєву.

Автор графіті, одеський художник і дизайнер Вадим Луговцов, зазначає в інстаграмі, що «на завершення «туалетної серії» портретів політиків, безпосередньо пов’язаних з війною», він зобразив дмітрія анатольєвіча мєдвєдєва «у звичному для нього нинішньому антуражі».

Графіті не просте, а з інсталяцією: нижче малюнка під стіною – ціла «батарея» порожніх пляшок від алкоголю. Робота називається: «Дімон, бухай!». Альтернативна назва: «Вівтар «руского міра».

Тепер у «ватників», що живуть в Одесі, з’явилося місце, куди можна прийти і поскаржитися на «київський режим», на «жидобандерівців» своєму мовчазному, але стійкому «собутильнику».

Локація – громадський туалет на 14 ст. Фонтану, біля покинутого будівництва «La Mer» (зелений паркан).

Художник втішений, що зображення його графіті з інсталяцією пішло гуляти всемережжям. «А я працюю одразу над двома новими проєктами і, можливо, дещо цікаве зроблю на Дерибасівській», – тримає інтригу автор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company