І ТУТ – СЛІД КРЕМЛЯ?

Референдум в Нідерландах – розробка ФСБ.

Такої думки притримується частина депутатів Європейського парламенту. Приміром, відомий європейський політик Ребекка Хармс не раз зазначала: чому референдум саме щодо України? Адже щодо Грузії і Молдови голландці не вимагали референдуму.

Стосовно легітимності голландського референдуму сьогодні ведуться дебати у Європейському парламенті. Їх ініціював депутат ЄП Петрас Ауштревічус.

Він детально розслідував справу з “українським” референдумом і дійшов висновку, що за ним стоїть Кремль. «Це є процес, який спровокований кампанією Brexit. Я би додав, що він керується із Кремля», – сказав європарламентарій.

Нагадаю: термін «Brexit» первинно був застосований до роеферендуму у Великобританії про її вихід з ЄС. Абревіатура до «British exit». Тепер він набуває ширшого значення і включає в себе референдум щодо Угоди про асоціацію України і ЄС. Референдуму, який працює на послаблення Євросоюзу.

Але попри всі зусилля Кремля європолітики оптимістично налаштовані на результати референдуму. Ксенофобія і нав’язування антиукраїнських настроїв голландцям не візьмуть гору. Переможе здоровий глузд.

За останніми даними, у референдумі зафіксовано надто низьку активність нідерландців. Швидше за все, через низьку явку він не набере легітимної сили.

Поки що не набігло 30% голосуючих. Чекаємо…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company