ІЗ СИЛЬНИМ – ПОРУЧ!

Ранок 20 лютого 2023 року точно ввійде в підручники української історії. Попри всі протокольно-безпекові застереження до Києва прибув Президент найсильнішої держави світу Джордж Байден.

Це найважливіший візит в історії українсько-американських відносин – під завивання сирен, у піковий момент російсько-української війни, напередодні річниці повномасштабного вторгнення рашистів на українську територію.

Окрім підтримки українського народу, його стійкості у справедливій боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність, Джо Байден продемонстрував цим візитом свою впевненість у перемозі українців.

А 20 лютого – особливий для нас день: ушановуємо пам’ять Героїв Небесної сотні, які віддали своє життя за демократичний поступ України.

Президент США не без гордості зазначив, що йому вдалося об’єднати лідерів світу для допомоги Україні. І це правда. Як і те, що кремлівський карлик, затіваючи свою криваву авантюру в Україні, на таку єдність аж ніяк не сподівався. Йому вдалося «відколоти» від цивілізованого європейського світу хіба що Угорщину (одіозне керівництво Орбана). Ця країна добровільно чи вимушено демонструє зразки боягузства, корисливості, зраду людських цінностей, тим самим подаючи урок іншим: як же гидко бути купленим попихачем кремля. Але на загальну ситуацію, звісно, така поведінка суттєво не впливає. Європейські лідери провідних країн за рік російсько-української війни різко змінили свою риторику: від обережності, навіть запопадливості до рішучої підтримки України. У цієї рішучості є центрова вісь – позиція Сполучених Штатів Америки.

Сьогоднішня зустріч і переговори в Києві це чітко продемонстрували.

«Очікується потужний пакет оборонної підтримки України. Саме зараз цей пакет є сигналом, що російські спроби реваншу не мають шансів,– сказав Президент України Володимир Зеленський. – Ми маємо спільне бачення подальшого розвитку подій і перспектив у цій війні. Вкрай важливим є питання відновлення справедливості. Агресор має відповідати та відшкодувати всі збитки».

Своєю чергою Президент США Джо Байден оголосив про новий пакет американської допомоги Україні розміром понад 500 мільйонів доларів. До неї, зокрема, входять боєприпаси для «HIMARS», додаткові системи, які дадуть можливість захистити населення від бомбардувань.

Візит Президента США до Європи відбувається на тлі загострення російсько-української війни та спроби реваншу рашистів на сході України. Це – сміливий крок справжнього лідера. 21 лютого очікується програмний виступ Джо Байдена у Варшаві та його звернення, зокрема, й до росіян.

А що кремлівський карлик? Він готує чергове шоу в Лужніках, аби зарядити свій і так зазомбований електорат новою параноєю «вєлічія» і ненависті проти України та всього цивілізованого світу, затягуючи росію у смертельну твань тотальної ізоляції. В адміністрації Президента США вже не приховують, що росія повторює долю Третього Рейху, бо коїть в Україні злочини проти людяності. Днями віцепрезидента США Камала Харріс, виступаючи на Мюнхенській безпековій конференції, заявила: «У випадку з діями росії в Україні ми розглянули докази, ми знаємо правові норми, і немає жодних сумнівів: це злочини проти людяності. І я кажу всім тим, хто вчинив ці злочини, та їхнім начальникам, які замішані у цих злочинах, ви будете притягнуті до відповідальності». Чітко і ясно.

Щиро сподіваємося, що сьогоднішній неочікуваний візит до Києва Високого американського гостя ознаменує для України геополітичну весну. Переможну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company