Кудкудакання «ізраїльської Квочки», реінкарнація Рибака, MELOVIN з труни… П’ять причин подивитися «Євробачення-2018»

8 травня стартує перший півфінал головного пісенного конкурсу Європи. Навіть якщо ви не фанат «Євробачення», є щонайменше п’ять причин поступитися принципами і на декілька годин поринути в міжкультурну музичну атмосферу рідного континенту.

Причина перша. Почути «кудкудакання» у виконанні майбутньої переможниці

Традиційно, букмекери заздалегідь визначають ймовірного переможця «Євробачення». Цього року перевагу віддають ізраїльтянці Нетті Барзілай з її піснею «Toy». Цікава не стільки композиція, як сама манера її виконання співачки. Далека від стереотипного образу поп-діви, Нетті вражає своєю цілковитою розкутістю: у відеокліпі конкурсної пісні імітує рухи і навіть кудкудакання квочки.

До слова, це вже вдруге поспіль букмекери надають перевагу виконавським дивацтвам. Торік перемогу прогнозували італійцю, що виступав на сцені разом з людиноподібною горилою. Не склалося.

Причина друга. Повернення Олександра Рибака після перемоги на «Євробаченні-2009»

Відколи норвежець білоруського походження з піснею «Fairytale» переміг на «Євробаченні», минуло 9 років. Втім Норвегія вирішила ввійти вдруге у ту ж таки ріку: Олександр знову підкорятиме європейський пісенний Олімм – піснею «That’s How You Write A Song». Чи вдасться Рибаку стати першим двічі переможцем «Євробачення», дізнаємося вже 12 травня. А поки що йому лише пророкують висоти.

Причина третя. Побачити як MELOVIN «постає з мертвих» та підіймається вище 19-ї сходинки «Євробачення»

Вдруге поспіль не балують авансами і наших представників. Якщо минулорічний провал «O.Torvald» був очікуваним, то 19-те місце – точно не той результат, за яким до сонячного Лісабона подасться MELOVIN. В мережу просочилися кадри репетиції виступу нашого виконавця, на якому, як відзначили британські журналісти, помітно, що співак починає номер, зводячись із труни, щоб пройти палаючими сходами до роялю. Чи зможе український виконавець у такий спосіб піднятися конкурсною драбиною на кілька сходинок вище за своїх торішніх попередників – скоро дізнаємося.

Причина четверта. Послухати коментарі трьох учасниць «Євробачення» у прямому ефірі

В українському телеефірі постійним коментатором пісенного змагання залишиться Тімур Мірошниченко Проте три прямі ефіри по черзі коментуватимуть учасниці попередніх конкурсів Марія Яремчук, ALYOSHA та Джамала. Цікаво послухати, як оцінять виступи «бувалі у бувальцях».

Причина п’ята. Перемога чи зрада ALEKSEEV-a?

Український співак ALEKSEEV спочатку мав намір брати участь в українському національному відборі на «Євробачення», проте змінив рішення і висунув свою кандидатуру в сусідній Білорусі, що викликало неоднозначну реакцію фанатів та музичних експертів. З піснею «Forever» успішно переміг у відборі, отримавши заповітну путівку до Лісабона. Та чи пробачать українські фанати ALEKSEEVа червоно-зелені стяги за його спиною?

Сподіваюся, вам уже цікаво? Тож до зустрічі біля екранів телевізорів 8,10 та 12 травня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company