Квартира для Марії. Від Володимира

Сестра визначного поета і політв’язня Василя Стуса Марія, яка через російську агресію була змушена покинути рідний Донбас, стане справжньою киянкою, з власною квартирою. Про це поклопоталися брати Клички.

«Друзі! Я поговорив з братом, і ми вирішили, як розв’язати складну ситуацію з житлом для Марії Стус – сестри відомого українського поета Василя Стуса, – написав у своїй сторінці «Фейсбук» Київський голова Віталій Кличко. –  Сьогодні їй доводиться мешкати в скрутних умовах. На жаль, у столичної влади немає правових підстав надати Марії Стус квартиру. У черзі на квартирному обліку в Києві перебувають десятки тисяч киян. Ми могли розглядати тільки варіант із тимчасовим житлом. Та Володимир погодився купити і подарувати квартиру Марії Стус. Вже найближчими днями.
Бо колись Василь Стус, який є знаковою постаттю для українців, просив попіклуватися про його близьких. Також зазначу, що минулого року в Києві відкрили сквер імені поета. Столична влада заборонила на тому місці будь-яке будівництво і зробила капітальний ремонт скверу, за який громада боролася багато років».

Журналісти довідалися, що трикімнатна квартира, яку збирається придбати для Марії Стус Володимир Кличко, – якраз у будинку неподалік скверу імені її брата.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company