Китайське кіно з українською натурою

Києво-Печерська Лавра, Золоті ворота та Пасаж – основні знімальні майданчики у Києві для китайських кіномитців. Кілька епізодів відзняли і в Межигір’ї.

Ані поривчастий вітер, ні дощі, ні рясні березневі снігопади не завадили велелюдному кінодесантові (понад 100 чоловік!) під орудою відомого китайського режисера Ліни Нана працювати над серіалом «Золоте око», який знімався для найбільшої у Китаї онлайн теле- та відеоплатформи «iQIYI».

Головну роль у ньому виконує учасник популярної корейсько-китайської  музичної групи  Чжан Ісін, який навіть призупинив концертні виступи через напружений знімальний графік.

І хоч назва серіалу співзвучна з відомим фільмом серіалу про Джеймса Бонда, сюжет його  інший. У головного героя, працівника ломбарду Лея, після аварії проявилися надзвичайні здібності визначати справжню цінність антикваріату. На цьому, власне, і зав’язано фабулу фільму. Можна лише уявити, які пригоди побачить глядач, стверджує інформагентство «Кий-інфо».

Спочатку зйомки планувалися лише в Європі. Але в Україні творці фільму змінили наміри. «Переконали їх перенести події на нашу натуру неймовірно красиві та унікальні історичні місця, а також бажання отримати досвід співпраці з українськими партнерами», – пояснив організатор кіновиробництва Дмитро Овечкін.

Прем’єра серіалу «Золоте око» відбудеться в Китаї вже цього літа, а наступного року він побачить світ на одному з українських телеканалів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company