Київ готується до кібертурніру

Наступного року Україна прийматиме сотні тисяч закордонних туристів, і не лише шанувальників міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення». Ще одна приємна новина: на цьогорічному всесвітньо знаному кіберспортивному турнірі The Boston Major його організатори оголосили: наступні змагання відбудуться в Києві.

З усіх куточків світу до столиці нашої країни з’їдуться найкращі гравці в дисципліні Dota 2, аби поборотись за звання чемпіонів та солідну грошову винагороду. Компанія Valve ще два роки тому запустила систему регіональних турнірів Major, котрі з великим успіхом відбулися в Шанхаї, Манілі та Бостоні.

Відбір на турнір розпочнеться вже 6 березня наступного року, а головні ігри пройдуть з 20 по 23 квітня.

Місце проведення турніру ще офіційно не затверджено, проте, за чутками, RGL (організатори) планують провести його під дахом НСК «Олімпійський». І наголошують, що через напружені політичні стосунки Росії та України чимало російських гравців матимуть серйозні проблеми, аби перетнути український кордон та потрапити на турнір.

The Kiev Major не лише привабить до Києва велику кількість туристів, але й «відкриватиме очі» на Україну потенційним інвесторам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company