Київський кліп Stromae

Після тривалої паузи майже у три роки бельгійський співак Поль Ван Авер, відомий під сценічним ім’ям Stromae, презентує нову музичну композицію «Sante», про життя «робітничого класу». Кліп для цієї композиції знято в українській компанії «Shelter.film» режисером Ярославом Моравцем. На платформі «YouTube» відео за 5 днів зібрало майже 7 мільйонів переглядів.
«Ми хотіли розповісти історії звичайних людей, які щодня багато працюють, щоб зробити наше життя комфортнішим, – розповідає продюсерка Даша Дерягіна. – Попри складнощі ці люди отримують від своєї праці задоволення та встигають насолоджуватися життям. У кліпі показали людей різноманітних професій і частин світу: оператори кол-центру десь в Африці, працівники ресторану на Близькому Сході, риболов зі Східної Європи…»

Наймасштабнішу сцену знімали шість годин на річковому буксирі. Для неї використали 100 кг живої риби, яку потім випустили назад, у воду…

Це перший трек Stromae від  2018 року, з часу виходу композиції «Defiler» для нової колекції їхнього бренду «Mosaert». Власне, саме з раптового захоплення модою артист надовго «зав’язав» із музикою, але тепер, здається, знову береться за старе – на радість шанувальників .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company