«Мажор»-Кобзон-«говядіна»

Чемпіонат світу з футболу, новий сезон російського серіалу «Мажор» та конкурс «Євробачення-2018». Це найтоповіші запити, з якими українські користувачі зверталися цього року до пошукового сервісу «Google». Інформацію про це оприлюднено на офіційному блозі «Google Україна».

Українське представництво Google підбиває такі підсумки щороку в середині грудня, публікуючи дані про 9 основних категорій запитів. Цього року у категорії «Персона» українців найбільше цікавила інформація про трагічно загиблу акторку «Дизель Шоу» Марину Поплавську. А ще українці шукали інформацію про Єгора Кріда, Йосипа Кобзона, Бориса Апреля/Зіанджу, американського репера Xxxtentacion, видатного вченого Стівена Хокінга, а також про актрису та дружину британського принца Гаррі Меган Маркл.

В категорії «Фільми» цього року українці найчастіше шукали в «Google» новий фільм з всесвіту Marvel «Веном». Та й загалом українські користувачі жваво цікавляться продовженням популярних фільмів. До списку найпопулярніших кінострічок за версією користувачів «Google» потрапила й українська комедія «Скажене весілля».

Лідером в категорії телевізійних шоу став конкурс «Євробачення-2018», а із серіалів українців найбільше зацікавили нові сезони кримінальної драми «Мажор», серіалу про життя сучасних школярів «Школа» і російські комедії «Полицейский с Рублевки».

«Покупкою року» в Україні стала іграшка бейблейд; також українці цікавилися придбанням цифрового тюнера Т2, квитків на поїзд і біткоїнів.

У році, що минає, користувачі найчастіше хотіли дізнатися, як завантажити відео з «YouTube», зробити желеподібну іграшку слайм і підключити Т2. Цікавилися, чому затримують пенсію, чого м’ясо корови називається «говядіной» і з якої причини в Одесі випав жовтий сніг. А також намагалися з’ясувати, що таке біткоїн, кір, томос і реінтеграція.

Дані «Google» засвідчили сумну реальність: українці залишаються залежними від російського інформаційного продукту навіть попри п’ятий рік війни на Донбасі та анексію Криму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company