Мей Маск – з Україною

Мама Ілона Маска  Мей Маск підтримує Україну з перших днів російського вторгнення. Вона неодноразово з’являлася на недійних ізначущих подіях у вбранні українських брендів.

Днями 74-річна бізнеследі та інфлюєнсерка  відвідала вечірку «The Most Powerful Peoplein Media», яку організовує видання «The Hollywood Reporter» у Нью-Йорку. І дефілювала у сукні з нової колекції осінь-зима 2022-23 української дизайнерки Дар’ї Донець.

Під світлинами в Інстаграмі, Мей поділилася розповіддю, як отримала цю сукню, додавши листа від команди Донець.

«Дизайнерка Дар’я Донець тікала від війни з двома спортивними костюмами і вирішила забрати колекцію , — йдеться у цьому листі. — Тож доставити вам цей образ було справжнім квестом, адже у Києві навіть звичайні люди боялися виходити на вулицю. Наша команда відіслала кілька екземплярів у безпечне місце на захід України. Звідти посилка відправилася до Литви, а з Литви була відправлена до США. Наразі дизайнерка тимчасово відвезла своїх маленьких дітей до Лісабона, але ми віримо, що скоро зможемо повернутися. Дуже дякуємо. Ми цінуємо вашу допомогу. Кожне слово про Україну та наших сильних людей навіть у ніжній модній спільноті означає дуже багато! З найкращими та теплими побажаннями з України».

Мей Маск звернулася із закликом допомагати українським дизайнерам. Дар’я Донець подякувала їй за підтримку України й українських дизайнерів та зазначила, що рада бачити сукню у гардеробі бізнесвумен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company