«Mepozo» з Умані

19-річний уманський студент Дмитро Короташ  створив у форматі «Landing page» принципово нову соціальну мережу «Mepozo». Про це повідомляє 04744.info
Хлопець переконаний, що врахував усі недоліки популярних соціальних мереж.

– Користувачі будуть захищені від проникнення у їхні персональні дані, зможуть обирати у новинну стрічку найцікавіше з власних уподобань, –  розповідає Дмитро. – Також в нашій мережі є можливість спілкуватися з «чат-ботом» – роботом, який жартома відповідатиме на репліки користувачів.

Для всіх користувачів мережа безкоштовна, а підтримувати та розвивати свій проект засновник сподівається завдяки рекламі та спонсорам. До речі, свою ідею Дмитро захищав на конкурсі бізнес-планів. Коштів, щоправда, не отримав, але запитань, каже, було багато. Зараз в команді проекту є ще троє студентів: працюють над стартапом на волонтерських засадах. Автор проекту витратив свої кошти за надійний хостинг, але, каже, ідея того варта.

– Найпершими нашими користувачами можуть стати школи чи навчальні заклади. В нашій соцмережі є всі сервіси для створення локальних навчальних платформ, – ділиться власними баченням розвитку проекту Дмитро. – Просто клас чи група об’єднуються і мають спільний розклад занять, важливі оголошення, список домашніх завдань. Це легко, треба лише почати і зареєструватися в мережі, а далі простий інтерфейс і логіка підкажуть, що робити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company