На полюванні – сам Відьмак

1986 року світ побачила перша книга циклу «Відмак» польського письменника Анджея Сапковського. Хто тоді гадку мав, що «Відьмак» стане чи не наймасштабнішим у світі літературним циклом, який занурить читачів у фантастично-фентезійну реальність, сповнену магією та дивовижними чудовиськами.

У 2007 році компанія «CD Project Red» випустила першу комп’ютерну рольову гру «Відьмак». Далі був стрімкий розвиток, і компанія вирішила не зупинятись на досягнутому.

І ось уже менше місяця залишається до виходу однойменного серіалу. За екранізацію циклу взявся ще у травні 2017 року стримінговий сервіс «Netflix». Вже зараз довгоочікувана кіноепопея вважається чи не головним конкурентом славнозвісної «Гри Престолів». Хоча й чутно голоси скептиків: мовляв, чи можливо зняти щось краще?

Лише за перший тиждень після публікування, тизер «Відьмака» набрав в інтернеті 16 млн переглядів і вважався тоді шостим за популярністю відео на просторах платформи YouTube. Непоганий конкурент, чи не так?

У кастингу на головну роль в серіалі «Відьмак» – Геральта –  брало участь 207 акторів. Основними претендентами вважались Генрі Кавілл та Майк Макинтайр. Зрештою, затвердили Генрі Кавілла.

– Коли почув, що «Netflix» збирається знімати «Відьмака», був неймовірно здивований, – розповідає в інтерв’ю «Entertainment Tonight» Генрі. – Я просто дістав, у прямому сенсі цього слова, своїх агентів. Телефонував щодня і запитував: «Ну що?.. Зустріч буде сьогодні?.. А як тепер?..»

Актор вважає, що саме його настирність і наполегливість дала результат:

– Гадаю, «Netflix» просто стомився, – резюмує Кавілл.

Він називає себе одним із найбільших «прихильників», який захоплюється книгами та іграми про Відьмака.

Продюсерка серіалу впевнена в його успіхові. Запевнивши фанатів, що з першої серії вони закохаються у гру Генрі Кавілла в образі Геральта з Рівії.

Кажуть, ставлення самого Сапковського до серіалу було байдужим. Автор відмовився брати участь у проекті і контролювати процес зйомки. Аналогічна ситуація була в 2002 р, коли компанія «CD Projekt» взялася за розробку комп’ютерної гри за мотивами книг циклу «Відьмак». Вона запропонувала відсоток після адаптації гри автору, але той відмовився, запропонувавши сплатити йому одразу узгоджену суму. Сапковський не вірив, що гра набуде такого успіху. Згодом, звісно, зрозумів як помилявся.

Зйомки восьми серій першого сезону «Відьмака» завершили 30 травня цього року. Подейкують, серіал матиме три сезони, можливо, навіть чотири, в яких зможемо спостерігати неймовірні пригоди мисливця на монстрів.

Поки що офіційно підтверджено – зйомки другого сезону орієнтовно розпочнуться вже цього грудня. Або в січні наступного року.

Виконавець ролі Геральта запевнив: готовий грати Відьмака ще довгі роки. Поки ж чекаємо 20 грудня, коли «Netflix», сподіваємось без усіляких сюрпризів, притаманних шоу-бізнесу, випустить одразу всі 8 серій «Відьмака».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company