«У цих умовах не міг не зустрітися з мамою Надії Савченко. Робитиму все можливе і неможливе для її звільнення. Ми подвоїмо зусилля для того, щоб повернути Надію додому. Це надзвичайно важливо, важливо для мене, важливо для України, важливо для кожного з нас».
(Петро ПОРОШЕНКО, Президент України)
«Ніколи в житті не присвячувала нікому своїх пісень. Співала душею для кожного з вас. Але зараз серце прагне у свій спосіб підтримати нашу НАДІЮ! Яке символічне ім`я!!! В ньому , для мене все – і сила, і гордість, і незламність, і перемога! Я пишаюся Тобою, Українко, я пишаюся Тобою Воїне, я пишаюся Тобою, Жінко!!! Моя пісня – «Вільна!» – це присвята Тобі, Надіє! Ти вже вільна духом і вірою, але я сподіваюсь, що скоро Ти будеш вдома і ми разом заспіваємо».
(Анастасія ПРИХОДЬКО, українська співачка)
«Вона – мужня людина… Поведінка її викликає захоплення.
Можна, я не буду коментувати, а то зірвуся на ненормативну лексику…
Морально вона себе зберегла. Треба себе зберегти фізично, постаратися все-таки перемогти, якщо ти впевнений у своїй правоті. Я дуже сподіваюся, що до летального результату не дійде…
Дай Бог, щоб до 9-го числа (9 березня – заключне засідання суду) у неї вистачило фізичних сил».
(Андрій МАКАРЕВИЧ, російський співак)
«Надієчко, дорога!
Я захоплена! Я не здатна на таке протистояння. Так, як Ви себе поводите у цій підлій, підлій, підлій!..
В кайданках провезли через кордон і тепер «шиють» кримінальну справу за «незаконний перетин кордону»! У мене немає слів! Увесь світ мав би повстати!
Ні, не повстали…
Надієчко, я тільки одного Вам бажаю: ЖИВІТЬ! Будь ласка, живіть! Це дуже важливо, щоб Ви вижили!
Для нас нині це є пограбована, розстріляна Україна. За чиїмось підлим проектом.
Ви – символ України! Будь ласка, ВИ ПОВИННІ ЖИТИ! Як і повинна жити Україна.
У Вас велике майбутнє.
БЕРЕЖИ ВАС, БОЖЕ!»
(Лія АХЕДЖАКОВА, народна артистка Росії)
* * *
Адвокати Надії Савченко, яка оголосила сухе голодування на знак протесту проти затягування суду по її справі в Росії, закликають українців усього світу вийти 9 березня на акції підтримки політичної в’язні путінського режиму.
ПРИЄДНАЙМОСЯ! РАЗОМ – ПЕРЕМОЖЕМО!
Залишити відповідь