Найстаріший університет США збагатили українськими книжками

Олена Зеленська, дружина Президента України, відкрила ювілейну, сорокову «Українську книжкову поличку», повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

Цього разу – у найстарішому виші США, Джорджтаунському університеті Вашингтона. «Тут навчаються майбутні лідери США та вільного світу. Отже, їхня обізнаність важлива не лише для них», — прокоментувала цю подію Перша леді.

Джарджтаунська «Українська книжкова поличка» – четверта, яку відкрито у Сполучених Штатах. Проєкт реалізують МЗС, Міністерство культури та інформаційної політики України й Український інститут книги. За час його існування книгозбірні 40-ка країн світу збагатилися загалом понад 47-ма тисячами примірників українських книжок.