Настя надихає…

Українська співачка Настя Каменських є взірцем розмаїття для багатьох своїх шанувальників. Бо не лише досягла своїх висот як співачка. Вона ще й телеведуча, блогер, успішна леді та й просто особистість, яка надихає. Працелюбна і талановита. Такого висновку дійшла, переглянувши її медійний контент.

Скажімо, в Інстаграм Настя проводить різноманітні марафони, челенджі, тренінги, бере участь у лекціях тощо. Її пости переважно про спорт і здоровий спосіб життя. Є в них заклики до мотивації, натхнення, планування часу, саморозвитку та самовдосконалення. Спорт для Насті –  основа основ. У час карантину вона стрімить свої ж заняття ранковою гімнастикою, розповідає про здорове харчування.

Загалом з вимушеною самоізоляцією Настя особливо подбала про соцмережі та зв’язок із фанатами. А щоб збадьорити дівчат власним прикладом, зорганізувала безкоштовний мотиваційний курс «Життя в стилі NK» і створила для цього окрему сторінку в Інстаграм. Там різноманітні відеосюжети та фото із завданнями для учасниць упродовж 21 дня. В основу курсу покладено так звані кольорові практики: кожен колір – для кожного дня, відповідального за формування певної історії внутрішнього світу людини та її настрою. Тут-таки Настя ділиться секретами своєї зовнішності, привабливої фігури та здоров’я. Ще й навіч показує своє буденне життя, навчає  правильно планувати день, наповнювати його енергією, доглядати за собою, займатися спортом та тішитися успіхами від утіленого навіть на карантині. А головне – розповідає, як знайти гармонію з внутрішнім та зовнішнім світом, цінувати кожну хвилину та насолоджуватися життям.

Співачка пише: головна місія її курсу – донести, що кожен із нас унікальний і має великий потенціал, духовний та тілесний. Тож на її сторінці «nkblog» в Інстаграмі постійно оновлюються рецепти, зокрема й корисного харчування, поради для зміцнення взаємин із коханою людиною, правила тайм-менеджменту, догляду за собою тощо.

«Мені хотілось якось налаштувати всіх на позитивну хвилю. Я вирішила поділитися своїми звичками та правилами, які допомагають особисто мені тримати баланс… Вірте в себе, знайте, що я поруч і я вірю в вас як ніхто», – так анотує свій курс Настя Каменських.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company