Не всякий селезень перелетить Дніпро…

Українські футболісти не мають морального права захищати кольори російських клубів у той час, коли РФ воює на території нашої країни. Таку думку висловив наставник дніпропетровського «Дніпра» Мирон Маркевич, коментуючи скандальний перехід Євгена Селезньова до краснодарської «Кубані», повідомляє видання «Патріот України».

«Треба навчитися любити свою країну. Це повинно бути в серці… У нашій країні йде війна. Щодня гинуть люди. Наші герої! Всі знають, хто ворог! Що говорити? Я б не поїхав туди працювати. Бо не все вимірюється грошима», –  сказав Маркевич.

Крім того наставник «дніпрян» підтримав рішення тренерського штабу збірної України відмовитися від послуг російських легіонерів. «Я б теж так зробив. Зараз така реальність, і такі кроки виправдані» – пояснив тренер «Дніпра».

Цілковито поділяючи позицію пана Маркевича, висловимо припущення, що, певно, саме така патріотична позиція Мирона Богдановича завадила йому напередодні Євро-2012 очолити національну збірну України.  На щиру прикрість і вітчизняному футболу, і справжнім уболівальникам та патріотам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company