Не вийшло з Еміра «вітязя»

Сербський кінорежисер Емір Кустуриця запізнився на день з поданням на 69-й Каннський кінофестиваль свого нового кінофільму «Чумацьким шляхом». І це стало приводом, аби журі фестивалю не включило стрічку до програми переглядів. Кустуриця одразу ж звинуватив Канни в заполітизованості.

Справа не в тому, що трохи спізнився, переконаний режисер, а причина в тому, що він, мовляв, має давні дружні і навіть близькі стосунки з президентом Росії. А тому: «Маю підозри що хтось дав вказівку мій фільм не приймати. Не стверджую цілковито, але такі відчуття є».

За кілька днів по тому Кустуриця з групою «The No Smoking Orchestra», де він соліст і гітарист, уже «заряджали» паризьку публіку. І свій виступ розпочали… гімном Росії! Цей його концерт, розказують, став справжнім одкровенням: сербський Емір упереміш із піснями велелюбно признавався у відданості Росії та Путіну. Ще й ділився «найбільшим бажанням»: зняти фільм у Криму, обов’язково про війну.

Притомні парижани одразу збагнули хто кому у тому «кіні» буде «визволителем», а хто «фашистом»…

Тим часом із Росії ображеному Каннами Кустуриці притьмом подали руку дружби. Погукавши в окупований Крим, на «міжнародний», кінофестиваль «Золотой вітязь». Ясно, що кращого «вітязя» для цього, ніж Емір, годі придумати. Будьте певні: у Севастополі ще до початку сього «хвестивалю» «всьо порєшалі» б і виписали «сербському брату» вищу нагороду. Поза всяким сумнівом!

Але.

Напевно, втрутилась Анна Ярославна, яку друг Кустуриці Путін в тому ж Парижі бздурно обізвав росіянкою… Їй це геть не сподобалось… Бо на Москву раптом накинувся руйнівний і вбивчий смерч. А Кустуриця невдовзі потрапив у страшну автомобільну аварію неподалік Белграда.

Таким чином, уже ніхто нікуди не їде. «Золотого вітязя» доведеться тицьнути комусь іншому. Бо то з «вітязями» в загарбаному Криму можна бавитись, як цар «зельоних чєловєчков» зволять. А під Чумацьким Шляхом не забаламутиш!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company