Пан Коцький – 2016

У столичному Українському домі відбулася котяча «Битва гігантів – ІІ». Вусаті, пухнасті, смугасті претенденти виборювали звання найбільшого кота України. Їхні господарі, напевне, ставили перед собою ще й «надзавдання» – перевершити одинадцятикілограмового гіганта, мейн-куна Аліка, переможця попередньої першості 2013 року.

Відвідувачі виставки мали можливість не лише спостерігати за змаганнями, а й у спокійній та затишній атмосфері, в товаристві братів наших менших, дізнатися багато нового про особливості поведінки, типові характери котів різних порід. Хоча кожен чотирилапий учасник таки має власну вдачу.

foto-9

В цьому можна було переконатися вже на вході до зали, де відбувався конкурс «котячої краси». «Всяк входящого» вітав сонячно-рудий мейн-кун Геркулес. По-діловому поважно сидів на стільці та ошелешував своєю величністю. Справжній «пан Коцький»! Більшість гостей надовго затримувалася біля нього, набираючись од цього вусато-пухнастого дійства першого позитиву. Довкола отакенного котячого Геракла було чутно лише компліменти та побажання перемоги.

foto-1

Прямуючи далі, гості потрапляли у справжнісінький в рай для котолюбів – понад 200 котів майже всіх відомих порід вражали своєю красою та величчю: мейн-куни, перси, сфінкси, британці, бенгали, абісини, сибірські пухнасті богатирі. Загалом українські та європейські розплідники презентували тридцять порід. Вікове різноманіття теж вражало: від дебютантів – маленьких та тендітних кошенят, до величавих досвідчених виставкових «левів»: ті вже зирили на  довколишнє шамотиння з прищуром котячої іронії.

Як зазначали власники котів-гігантів, така «битва» – це можливість показати всій Україні, що твій улюбленець – особливий.

– Це – диво природи, – каже господарка про свою перську шиншилову кішку на прізвисько Беллі. – Розводити котів таких аристократичних порід – одне задоволення. Крім королівської зовнішності, вони вирізняються добрим та спокійним характером і неабияким розумом.

foto-2

foto-3foto-4

Найкращих визначали експерти Міжнародної федерації кішок FIFe з Білорусі, Чехії та України. Цікаво спостерігати як вимірюють зріст та вагу, оцінюють зовнішній вигляд, жвавість майбутніх переможців.

foto-5

Шанувальники пухнастої братії могли тут-таки, на виставці придбати для себе маленького домашнього улюбленця. Ціни, звісно, «кусалися» – вартість кошеняти мейн-куна стартувала від тисячі доларів, інших пухнастиків – від 500 «вічнозелених». Та справжнім поціновувачам котячої еліти це, очевидно, – не головне.

foto-6foto-7

Переможцем другої «Битви гігантів» став уже знайомий сонячний Геркулес. Рудий велет обійшови 15 котів восьми порід. Своєю вагою 11,601 кілограм Геркулес перевершив переможця минулої першості.

foto-8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company