Планета «МАНДАРІН»

У столичному Центрі дитячої та юнацької творчості, що по вулиці Героїв Севастополя, вже 25-й рік поспіль скликає до себе шанувальників Мельпомени і Талії аматорський естрадно-драматичний театр-студія «МАНДАРІН». Назва театру – такий собі каламбур-абревіатура девізу чи слогана. «Ми – артистичні, невгамовні, даруємо глядачам радість і надію! Ми – МАНДАРІН!», – виголошують юні актори.

Наче метелики, на вогні рампи щороку злітається творчий молодняк, щоб на повні груди дихати повітрям театральних підмостків, вживатися в образи, ролі. Відкривати душу й розповідати про те, що вже так давно прагнуло вирватись назовні! Або просто примірювати на себе різні маски.

Яскрава гримерна, таємнича гардеробна, де на своїх героїв чекають безліч костюмів, сцена, а навіть дві: велика та мала… Все це створює особливу атмосферу, яка надихає, розковує, виносить назовні найглибше та найпотаємніше, спонукає емоційно ділитися з глядачем енергетикою життя.

У «МАНДАРІНІ» немає «прем’єрів» й артистів «другого плану». Тут усі рівні між собою. Але кожен по-своєму оригінальний та неповторний. Професійні педагоги щедро діляться своїм досвідом, майстерністю. Режисер та керівник театру Наталія Селіхова пробуджує в юні внутрішній дар бути собою і не соромитися цього. Грають у різножанрових виставах, ведуть концертні програми, театралізовані ігри, створюють пластичні етюди, естрадні номери… Здається, можуть усе, та головне – вміють дружити, бути єдиним творчим ансамблем, а це ж неодмінна складова театрального мистецтва.

Ми завітали до театру в репетиційний розпал. Одна група відточувала хореографічні «па», інша вдосконалювала акторську майстерність та сценічну мову. Ще один гурт працював над новою виставою «Слідство ведуть Колобки».

Репертуар театру різноманітний і багатий. З року в рік – нові ідеї, кольори, емоції, нові відкриття. Зрештою, це й є життя: яскраве, неповторне, різнобарвне та щире.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company