«ПОБЄДІТЕЛІ»… БЕЗ ПЕРЕМОГИ

Саме це очікує росію в їхній сакральний день 9 травня. Звісно, хворий кремлівський карлик у своїй клінічній уяві бачив себе на параді в Києві, де йому колись янукович пропонував на трибуні посмоктати льодяника… Тепер їм обом залишається лишень облизуватися…

Колись наші предки, учасники Другої світової, наближали переможну весну 1945 року. Разом. Плечем до плеча представники багатьох народів боронили свою рідну землю від нацизму. І якби хтось із полеглих на тій війні піднявся з могили в травні 2022 року, він би… одразу й помер! Бо одному дияволу з московії тепер захотілося ІНШОЇ перемоги. Перемоги над надуманим нацизмом. Оскільки «нацизму» в Україні, окрім путіна та його зомбованого оточення, ніхто не побачив (навіть агресивне військо, яке тимчасово зайшло на чужу територію), то про ЯКУ перемогу і головне НАД КИМ він далі говоритиме?! Як буде пояснювати своєму суспільству багатотисячні втрати на фронті? За що їх вбито?!

Відсутність логічних відповідей на ці запитання породжує в світі тривогу, а кремлівського диктатора спонукає до подальших нелогічних дій. Саме тому в переддень сакрального 9 травня в рашистських ідеологів димлять голови від того, який сценарій без перемоги написати до їхнього «дня перемоги»? Саме через те вони шаленіють, прагнучи досягти чого-небудь, щоб їхній кровожерливий могильщик вдовольнився. Цинізму немає меж! Є припущення, що то росіяни хочуть відсвяткувати уявну «перемогу» на вулицях окупованого Маріуполя, фактично на кістках сотень тисяч безвинних жертв цієї безглуздої війни. Це вже – поза усілякими християнськими нормами моралі. Хоча Господ відвернувся від них давно.

Парадокс історії. Трагічний парадокс. Травень, який для мільйонів людей у світі асоціюється з перемогою над нацизмом у Другій світовій війні, росія перетворила на травень, для якого сучасні історики ще не придумали характеристики. Хоча роспропаганда на чолі з «режисерами» міхалковими та шахназаровими готує сценарій багаторічного циклу «побєдобєсіє». Звісно, цю «виставу» вони покажуть лишень власному народові, який вкотре цинічно обдурять. Обдурити світ їм уже не вдасться.

Після того як завершиться це травневе шоу, російсько-українська війна продовжиться. Схоже, вона не припинятиметься й під час «пабедобєсія». Прогнозувати дії російського керівництва до 9-го й після 9 травня не варто: вони не піддаються жодним прогнозам. Єдине, на чому хотілося б акцентувати увагу росіян: справжня перемога – це не лишень «празднік со слєзамі на глазах», а й капітуляція ворога. Саме цю сторону перемоги їм треба нині вивчати й «уживатися в роль».

З огляду на те, що росія воює не лишень проти України, а й проти всього цивілізованого прогресивного світу, не важко здогадатися, що в цій війні капітулює точно не світ. Капітулює росія. Прийде жадана і справжня Перемога світла над темрявою, добра над злом, правди над брехнею – неодмінно. І якою буде та Перемога – весняною, літньою, осінньою чи зимовою – залежить від багатьох чинників і від кожного з нас. Бо енергія Великої Перемоги складається з мільйонів малих перемог та незламної віри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company