«ПОБЄДОБЄСИ» З МІЗКАМИ В КЕНДЮХАХ

Докопуючись до причин новітньої російсько-української війни, доходимо гіркого, але цілком сподіваного висновку: у цій бійні однаково винні як російська верхівка, так і більшість росіян. 

Оті неозорі «тьми і тьми» «заблудлих овець», ота біомаса в зомбоящику яка виплоджує купи гарматного м’яса, нині густо засмерділи перегаром квасного патріотизму та міазмами рабської відданості своєму осатанілому фюреру – попри те, що українська земля повсюди запалала під ногами російської вояччини і під гусеницями їхніх танків. Народ-зомбі, «темне царство» у час суцільного інтернету, коли при бажанні можна легко почерпнути інформацію з різних джерел, ввімкнути мізки і докопатися до істини, назвавши біле – білим, а чорне – чорним… У тому-то і сутність цього «вєлікого народа», що його більшість тупо не бажає розбиратися, не хоче шукати правди.

Коли над планетою нависла пандемія коронавірусу, чи не кожен кинувся у соцмережі – шукати різноманітну інформацію, як від цієї напасті вберегтися, як бути, коли заразився, як лікуватися. Спрацював елементарний інстинкт самозбереження. Нинішнє російське суспільство також вражене вірусом. Ця шовіністична хвороба вражає найперше мозок. Ознайомтеся зі свіжими результатами опитування їхніх «соотєчєствєнніков» щодо воєнної агресії, яку Московія розв’язала проти України. За невеликим винятком люди різних вікових категорій підтримують її, захищають рашистську вояччину та свого біснуватого диктатора. Будь-який контраргумент викликає шалене несприйняття. Навіть світлини зруйнованих українських міст вони не хочуть бачити, навіть од фото своїх-таки вбитих солдат одмахуються… Що ж то за нація така, якої вже й світ цурається?! Що це за «человєчєскій ресурс», який назвати людьми не повертається язик?!

Було, що й вірилося. У наших землячків, яких там тисячі, у перших, других, третіх колінах. Вірилося, що вони не дозволять орді криваво гуляти на землі їхніх батьків і предків, що в разі чого, озвуться багатотисячним НІ! І що? Де ж ви, українці? А «землячки» там де й усі «на Русі» – в імперському чаду. Вірус шовінізму стяв розум, оскотинив людську подобу, перетворивши їх на манкуртів. Скільки їх, отих з українськими прізвищами, нині злиплося в путлерівське ядро. В адміністрації біснуватого, в Держдумі та в інших органах імперської влади.  А що вже казати про нижчих, про їхню чернь? Хіба ж не переконалися в цьому більшість із нас, хто має родичів «за порєбріком»? Як кажуть, хоч ти їм кілок на голові теши, а вони своєї: ми, мовляв, «вас асвабаждаєм от нацистов, амєрікосов і НАТО».

Світ – кака, лише «матушка-Расєя» – цяця.

Чи є надія на оздоровлення цієї вкрай запущеної московської хвороби? Цьогорічна Шевченківська лауреатка сценаристка і режисерка Наталія Ворожбит оприлюднила  листа своєї знайомої. Ось короткий фрагмент:

« За последние дни мне начинает казаться, что я схожу с ума. Кошмар, творящийся по нашей вине. У вас одна реальность, здесьдругая.  Вдруг сегодня обнаруживаю, что очень многие русские люди здесь сегодня настолько верят этой картинке что если бы мы не напали то завтра бы на нас напали….
Далее, смотрю специально федеральный канал, чтобы понять, что они транслируют, и именно так сегодня говорят люди, так вот, что говорят:
украинская Армия прикрывается людьми как живым щитом, вот например, людей сгоняют на нижние этажи домов, а военные на верхних этажах. Именно поэтому потом русские военные ведут обстрел домов. Также выставляет мирных людей перед военной украинской техникой. Ну и последние новости от МИД РФ, может ты уже слышала, о том что в Украине велись разработки биологического оружия….
А, да, одна моя подруга мне сказала просто, что «Украина накануне объявила нам ядерную войну». Наташа, я пишу это тебе не в оправдание россиян... Прости за такие вопросы, я очень болею сегодня за вас, и болею за нас, за наши головы…»

Промінчик надії: респондентка намагається розібратися, вникнути, їй муляє абсурдність вчинків, які російські пропагандисти приписують українцям, мирній нації. Наталя, звісно, намагатиметься доступним чином розвіяти бодай цій людині «чорний дурман», яким закурюють росіянам голови. Хай би цей їй вдалося. Принаймні, хтось почне зіставляти цю інформацію з іншими джерелами.

… На лаві підсудних Нюрнберзького трибуналу поряд із нацистськими вождями, генералами сиділи їхні пропагандисти. Сподіваюся, настане час і широку лаву підсудних Гаазького трибуналу заповнять рашистський фюрер з його камарильєю. І тих, хто роками множив у слабких головах росіян імперський вірус, вірю, також побачимо серед засуджених. Бо вони несуть таку ж відповідальність за цю війну.

Прощення їм немає! Росіяни поплатяться своїм відносним благополуччям і шлунком, куди вони добровільно перемістили мізки… І може саме через кендюх, через тваринні інстинкти виживання почнеться їхнє оздоровлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company