Потапові і Насті: «Всьо пучком», минай бочком!..»

18 квітня у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі планує виступати скандальний дует Потапа і Насті Каменських. Але вже нині Луцьк «повстав».  Інтернетом стали ширитися заклики не допустити цього дійства, зірвати шоу.

«Ці «артисти» планують виступати в нашому драмтеатрі. А ось що вони робили, коли москалі вбивали наших хлопців на сході»,  – пише лучанин Вадим Слива, демонструючи відео, датоване травнем 2014 року. Там Потап  у Москві на врученні премії «RU TV» знімає штани і дякує Росії «за те, що приймає українських артистів».  «Тому закликаю всіх влаштувати БОЙКОТ цим клоунам, нехай їдуть в кремль розважати карлика! Концерт повинен бути зірваний. В Трускавці змогли «Кроликів» не пустити на сцену, а ми не зможемо не пустити цих?»  – обурюється Вадим.

«Потапе і Настя, чи як там вас насправді. Минайте наше місто, не плодіть у ньому вату. Її і так в нас забагато. Їдьте до вати в рашку, там ви потрібніші», – пише Юрій Конкевич на сайті «Волинські новини».

Потап і Настя – у списку українських співаків, які в умовах війни на Сході України не припинили активних гастролей у Росії. Такий список восени минулого року склав канал «Еспрессо ТВ». Разом з Потапом і Настею спокійнісінько концертують по Росії Ані Лорак, Таїсія Повалій, Вєра Брєжнєва, Світлана Лобода…

Ще наприкінці лютого 2014 року, коли вся країна оплакувала загиблих на Майдані, Потап у Москві вів концерт, присвячений «дню 23 лютого», що прославляє російських військових. Украй обурило українців  відео, на якому Потап і Настя Каменських закликають росіян та українців «не створювати конфліктів». Далі була премія«RU TV». Спущені Потапові «гачі» і його палка дяка в ефір, у дусі старцівської «пожебранки». «Официально, от всех украинских артистов: Россия, спасибо за то, что вы нас принимаете. Пусть у вас всегда будет пучок денег, пучок здоровья, пучок здоровых, хороших отношений, и пучок радости и счастья!»

На річницю Євромайдану, у листопаді 2014 року, Потап і Настя знову заводили «Всьо пучком» «почтєннійшу» московську публіку, на  церемонії  роздаровування «золотих грамофонів»…

Коментар до Потапові і Насті: «Всьо пучком», минай бочком!..»

  1. Валентина сказав:

    Думаю,що витівки такого роду – це їх відвертий піар.
    Всі їх пісні та кліпи,інтерв’ю та сценічні костюми дають зрозуміти ясність картини.
    А ось щодо того,як вони ведуть себе стосовно Росії,справа зовсім інша,що можливо також елемент із цього ж ланцюжка дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company