ПРО «ВЕЛИКЕ БАБЛО» І ГРИБИ НА ЧУЖИНІ

Батьки «глави» саморобної «ЛНР» Ігоря Плотницького, які два роки тому поспіхом «евакуювалися» з рідного селища Кельменці, що на Буковині, днями раптом померли: отруїлися грибами. Про це повідомляє РІА «Воронеж» з посиланням на власні джерела.

Місцеве видання пише, що пенсіонерів госпіталізували в лікарню з симптомами отруєння ще тиждень тому, у другі вихідні вересня. Незабаром перевезли до Москви. Але й тамтешні світила медицини не допомогли…

Не відомо, яким робом ці «делікатеси» опинилися в раціоні небіжчиків. І, даруйте за нотки цинізму, – чи вони ці грибочки з доброї волі куштували, чи хтось їх до того дуже настирливо припрошував. Принаймні, у прес-службі ватажка «ЛНР» на запитання про цю несподівану смерть відповіли, що «коментарів з цього приводу не дають».

Нагадаємо, сам Плотницький місяць тому теж опинився на волос од смерті. Вибухнув його автомобіль. Але «вождь» відбувся переляком і кількома днями госпіталізації.

У грудні 2014 року журналісти популярного чернівецького порталу «БукІнфо» оприлюднили відеорепортаж із Кельменців, батьківщини головного луганського «сепара». Тут його добре пам’ятають. Щоправда, згадують, у кращому випадку, як людину схиблену. Себто, яка схибила. Але більше казали, що той став сепаратистом і терористом за великі гроші.

Дії сина не могли не позначитись і на його батьках. За словами місцевих, вони втекли з Кельменців одразу ж після того, як у місті поховали першого загиблого у зоні АТО, 23-річного бійця. Кажуть, родичі українських героїв заприсяглися спалити хату Плотницьких. Ті ж не стали випробовувати долю, подалися геть. За словами сусідів, їх під покровом ночі вивезли три чорні джипи з озброєними людьми, які спеціально для цього й прибули. Невідь-куди. Очевидно, під гуманним «патронатом» нашої влади і правоохоронців.

Тепер знаємо куди – у Воронезьку область братньої Плотницькому Росії.

Але й панічний «екзиль», як бачимо, не допоміг.

Ось вам і «великі гроші», ось вам і гриби на чужині…

На світлині: хата Плотницьких у Кельменцях, яку обходять і люди, і пси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company