«Приватівський» фінт Мілевського

Виступав колись за київське «Динамо» та українську національну збірну з футболу такий собі форвард, що зовні скидався на панка. У напруженій грі довге волосся на мокрому лобі бралося в жмутки і заступало йому очі, через те він часто бив мимо воріт… Проте дуже любив нічні бари з дівчатами та дорогі авто. Про ту його пристрасть часто писала «жовта преса», а найбільше блогери у соціальних мережах.

Але навіть не це вважалося за найприкріший ґандж футболіста Артема Мілевського, про якого якраз мова. Серйозні спортивні фахівці й аналітики закидали йому його чорну невдячність і до тренерів «Динамо» та національної збірної, і до самої, власне, України, яка «підібрала» та «обігріла» цього парубійка з Білорусії, а той гість-парубчак навіть узявся насміхатися з нашої мови.

Кар’єра невдахи-Мілевського давно пішла «під укіс». Нині він вандрує по Європі, грає де прийдеться – за третьосортні команди, та й там ніяк не нагріє місця.

Але що цікаво! Наш герой на «хитких бутсах» давно з України поїхав, а слід, виявляється, лишився. Слід липкий і зелений, із патретами серйозних дядьків на шерехких купюрах.

«ПриватБанк», читаємо офіційну інформацію, подав до суду на Артема Мілевського через непогашений кредит. В Голосіївському суді столиці мало відбутися слухання, проте відповідач Мілевський на засідання не з’явився. Суму заборгованості служба безпеки банку не розголошує. Але ті люди, що знають про всіх все, запевняють: там цифри з багатьма нулями…

Представник служби безпеки «ПриватБанку» пан Зайченко, скажімо, повідомив цікаву деталь: заставним майном Мілевського був його дорогий автомобіль «Ferrarі». Той, який Артем розгепав у ДТП в Туреччині…

Щиро співчуваємо «ПриватБанку». З таким клієнтом, як наш футбольний жиголо, намагання банкірів повернути позику аж дуже скидається на відчайдушне полювання за стільцями з класичного твору Ільфа і Петрова, де у фіналі звучить епічна фраза: «А дєнєг-то давно і нєт!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company