Рашистська медіамакуха

Ця війна щодня неспинно віддаляє нас від ворожої росії. Все більше переконуємося: сфера сучасних медіаресурсів теж стала повномасштабним полем бою, де противник веде прицільний і нищівний вогонь. Назву принаймні чотири  позиції, на які варто звернути увагу всім нам. Щоб, проаналізувавши, чітко і ясно сказати собі: не ставай покірною мішенню, не ведись на солодку московську отруту!

Фільми і серіали

У більшості цього контенту прямо чи опосередковано романтизується «рассєя-матушка», спосіб життя росіян,  «шірокая россійская душа». Вам будуть тонко і влучно вбивати в голову, що, мовляв, так, у них є проблеми, є погані люди, але все одно їхня країна така «сильна та могутня», що здатна здолати все. Вам уміло романтизуватимуть очевидні недоліки росіян, натомість –  висміюючи інші народи і держави.

Вони давно і люто кпинять з українців (від кінообразів притютькуватих «хахлов» «тупих салоєдов» до лютих і продажних «поліцаєв», прєдатєлєй, «бандєровцов» … Таких «персонажів» у російській фільмографії – сотні!

Музика

Перша й очевидна причина, чому повинні відмовитись від «руснявої» музики: кожне прослуховування улюбленої російської пісні чи виконавця – це черговий грошовий внесок в якусь ракету, якою вдарять по Києву, Львову, чи Одесі. Про це слід пам’ятати скрізь і завжди.

Популярні чи «розкручені» російські виконавці мають велику авдиторію в соціальних мережах і користаються з цього, заробляючи гроші.  Але вони у кращому випадку ані словом не обмовилися про російсько-українську війну, а зазвичай звинувачують в усьому українців, поширюють серед своїх прихильників пропагандистські меседжі кремля.

Мокшанський «юмор»

Всякі там «крівиєзєркала», «пєтросяни з хазановими й вінокурами»… Геть! Згадайте їхнього «коміка» Нурлана Сабурова, який на своєму концерті висміяв українку в білій сукні з червоними плямами від крові, яка вийшла на сцену, аби почути слова засудження війни в Україні. Цей «пєтрушка россійской естради» приплів сюди низькосортний жарт про «місячні»…

А ще недавно для багатьох шанувальників гумору в Україні цей стендапер був кумиром. Отже, гумор – також не поза політикою. Ігноруймо мокшанських скоморохів!

Ютуб-блогери

Не дивімося контент росіян – так додаємо їм переглядів. Своєю «цікавістю» множимо популярність їхніх відео та  своїми ж руками несемо їм гроші. З них блогери заплатять податки в російську казну на  «гради», «іскандери» та іншу смертоносну зброю. До слова, лишень одиниці з популярних російських блогерів засудили агресію проти України, решта – як це й водиться в імперському багні: або підспівують своєму клінічному фюреру, або тупо мовчать.

* * *

Кожен росіянин винен у цій війні. Кожен – без винятку, підтримував чи стояв осторонь – прямо причетний до безумства своєї влади, політиків, генералітету, до воєнних злочинів своєї озвірілої вояччини!

Кожен українець мусить вести боротьбу на всіх фронтах, аби наша справедлива Перемога настала якомога швидше. Вимівши, викинувши російський медіаконтент зі свого повсякдення, з нашого життя, неодмінно наблизимо цей омріяний день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company