РЕВАНШ

Кожен український шанувальник боксу із сумом пригадує, як торік, наприкінці листопада, наш Володимир Кличко в одну ніч «великого боксу» програв усі свої титули і пояси. Програв британцеві Тайсону Ф’юрі, що зовні зовсім не схожий на атлета, а скорше на колгоспного вгодованого здорованя-кухаря. І цьому «кухареві» великий чемпіон і красень-атлет Володимир Кличко, не боксуючи, а перелякано з ним обнімаючись, тобто раз-по-раз клінчуючи, програв! Саме це тоді стало найприкрішим та найболючішим для шанувальників Кличка.

Тепер же йдеться про реванш.

Володимир Кличко налаштований категорично. Тішить і себе, і всю боксерську Україну, що з тим Ф’юрі у нього тоді трапилося непорозуміння. Так, ніби оступився при швидкій ході. З ким не бува? Але серйозні в боксі аналітики і прогнозисти натомість прозирають проблему Кличка глибшою і системнішою: вважають, що Кличко з Ф’юрі у програшному бою «обнімався» не через переляк, а через брак кондицій.

Майбутньому бою-реваншу, який усе частіше на слуху, додає інтриги і сам Тайсон Ф’юрі. Цими днями портал «Boxingscence» оприлюднив його в’їдливе висловлювання про нашого земляка: «Я виграю у Кличка знову. Я зупиню його карєру. І він потім матиме змогу стати політиком, як його брат, або голлівудською зіркою, як його дружина».

Ф’юрі додав, що коли торік він здолав Кличка, то не стало, власне, й супермена. «Адже ж всі раніше боялися Кличка і вважали його суперменом, а це не так. Для мене він давно був просто людиною в боксерських рукавицях», –  підсумовує зарозумілий британець.

Таким чином у Володимира Кличка лишається єдиний шанс – реваншуватися.

Чекати лишилося недовго. Дату бою обумовлено – 4 червня. Правда, арену ще обирають. Після цього поєдинку і дізнаємося ким є нині наш Володимир Кличко. Або досі лишається великим чемпіоном, або його час минув і він став, як запевняє Ф’юрі, лише людиною в боксерських рукавицях, що також, врешті-решт, не є катастрофою: вічних чемпіонів не буває, а минула слава залишається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company