САМАНТА ПАУЕР: КРИМ – ЦЕ УКРАЇНА

Територіальна цілісність України є священною. США, як і ООН, ніколи не визнають результати фальшивого інсценованого Росією «референдуму» у Криму.
Про це  у своєму зверненні до народу України у зв’язку з річницею анексії Криму Росією заявила посол США в ООН Саманта Пауер.

«Від імені Сполучених Штатів і президента Обами з нагоди другої річниці я хочу запевнити народ України в тому, що Крим є частиною України. Україна є суверенною державою. Її територіальна цілісність священна. Ми ніколи не здамося. Мова йде не тільки про те, що карти не зміняться. Наша прихильність до народу Криму ніколи не зміниться», – наголосила Пауер.

Вона наголосила, що спроба анексії ніколи не буде визнана ООН. «Два роки тому ми в Організації Об’єднаних Націй змогли мобілізувати широку коаліцію зі 100 країн, які своїм голосуванням дуже чітко сказали Росії, сказали світові, що цей фальшивий референдум, ця спроба анексії ніколи не буде визнана Організацією Об’єднаних Націй. Ми сприйматимемо це так, як воно є: порушенням міжнародного права, зневагою до статуту ООН, зловживанням постійним членом Ради Безпеки привілеєм, який ми маємо як постійні члени, а саме правом вето».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company