Що сказали небіжчики?

Російський опозиціонер Борис Нємцов  підписав собі смертний вирок, заявивши публічно про президента Володимира Путіна: «Він  йо***й!» Відомий вчений Володимир Бехтерєв необережно кинув фразу про сухорукого параноїка, не згадавши навіть прізвище Сталіна. Достатньо було, що вченого  почув лише один  співрозмовник.  А Борис Нємцов поставив діагноз Путіну перед телекамерою, його почули мільйони.

Ларошфуко вчив: «Тільки у великих людей бувають великі вади». Неправда. Вади у всіх однакові. Але правителі, підіймаючись  сходинками влади, поступово позбуваються  вантажу моральних обов’язків  і громадських норм. Владу над ними беруть фобії, приховані комплекси, маніакальні нахили. Підсвідомість керує свідомістю. «Що у тверезого на умі, те у п’яного на язиці», – говорить народна мудрість. Сказане,  стосується  і  тверезих «великих людей»,  що позбавилися  «комплексів моралі». Багато хто з них, наприклад, диктатори, не тільки говорять, те, що думають, вони втілюють сказане в життя. Комплекси змушують людину їх реалізувати.

Послухаємо сказане. «Якщо ви хочете зовсім вже стати ісламським радикалом і готові піти на те, щоб зробити собі обрізання, то я запрошую вас до Москви. У нас багатоконфесійна країна, у нас є фахівці і з цього питання. І я порекомендую їм зробити цю операцію таким чином, щоб у вас більше вже нічого не виросло », – так відповів Володимир Путін у 2002 році французькому журналісту на запитання про придушення свободи в Чечні. За цей час в Чечні якщо і стало більше свободи, то тільки в обрізанні всього і по саме нікуди.

Нібито в розмові з президентом Франції Путін зізнався, що хоче підвісити свого грузинського колегу «за яйця». Журналісти перепитали делікатніше: «Правда, що ви хотіли повісити Саакашвілі за одне місце?» Путін взяв паузу і, як Сталін, примружившись, відповів: «Чому за одне?»

Можна подумати, що Путін так негарно жартує. Ні, президент Росії людина серйозна, все, що він говорить – втілює в життя, він цим живе. Можемо згадати вагон і маленький візочок відвертої брехні і  нісенітниць, сказаних Путіним про Донбас і Крим. Що з цього виходить – всі ми сьогодні бачимо.

Як стверджують психологи, Іосиф Сталін був не просто сексуально стурбованим диктатором, він був латентним гомосексуалістом. У 2009 році в Москві пройшла виставка малюнків з архіву особистого охоронця вождя, генерала Власика. На малюнках Рєпіна, Сєрова, Сурикова власноручні коментарі Сталіна до оголеної чоловічої натури, переважно – непристойні. «Що такий худий Міхал Іванич? Роботою займаюся. Ананізм – не робота. Марксизмом займися! Хехе! І. Сталін ». Міхал Іванич, то «всесоюзний староста», компартійний діяч високого рангу і товариш Сталіна Михайло Калінін.

Деякі замальовки голих чоловіків Сталін робив і сам. Ось шарж на арештованого Брюханова – наркома фінансів, підвішеного за «одне місце». Напис на звороті: «Всім членам Політбюро. Брюханова за його нинішні і майбутні гріхи слід підвісити за яйця. Якщо вони витримають, тоді слід визнати його невинним, все одно, що виправданим по  суду. Якщо вони відірвуться, його слід втопити в річці». Чи підвішували Брюханова «за одне місце» – не знаю, але точно – не втопили, а банально розстріляли.

Фобії Сталіна закінчувалися арештами, гучними політичними процесами, розстрілами і масовими репресіями. Гомофобія вождя втілилася у викриту міжнародну «гомосексуальну змову» і заборону гомосексуалізму в Конституції. Сьогодні, судячи з масової гей-істерики, можемо сказати, що в Росії чергова  «ЛГБТ-змова», і вся свідома громадськість заходилася її викривати. Напередодні сочинської Олімпіади пильна волонтерка запитала Володимира Путіна, чому кольори їхнього спортивного одягу  підозріло райдужні. Однога разу надзвичайно схвилювався  Патріарх  Кирило, назвавши легалізацію одностатевих шлюбів в різних країнах світу «дуже небезпечним апокаліптичним симптомом».

Пам’ятаєте, прогулюючись  Кремлем, Володимир Путін зустрів незнайомого хлопчика, задер йому сорочку і поцілував у живіт? За словами Путіна, він побачив у хлопчині  серйозність і безпосередність ,   «просто захотілося його так потискати, як кошеня. Нічого за цим немає ».

Англійський утікач,  колишній співробітник російського ФСБ Олександр Литвиненко звинуватив Путіна не тільки в корупції, не тільки в підривах житлових будинків для продовження війни в Чечні, але і в педофілії … Олександра Литвиненка вбили  депутат Держдуми РФ (!) Андрій Луговий і підприємець Дмитро Ковтун , імовірно, за особистим наказом президента Росії Володимира Путіна. До такого висновку дійшов Високий суд Лондона. Якщо об’єднати сказане застреленим  біля Кремля Борисом Нємцовим і отруєним радіоактивним полонієм Олександром Литвиненком, цікава вийде фраза: «Йо***й педофіл!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company