Супергеній чи суперпройда?

Як вам мільйон гривень місячної зарплатні очільника «Укргазвидобування», якими оце ошелешив з телевізора пан Гройсман? Мене, чесно кажучи, навіть не це довело до ступора. Довела гройсманівська логіка: якщо, мовляв, чоловік дає країні мільярд прибутку, то хіба це гріх – йому в кишеню «білий» мільйон у місяць? Заробивись! 

Чи я схиблений, чи цинізм у наших владців таки треба вирізати повально –  разом з кендюхами і простатами. Скажіть-но, отой пуріц, який ту державну газовидобувну компанію налигав і ниньки щомісячно здоює на мільйон, він що – єдиний і неповторний? Управлінський геній всіх часів і народів? «Гуру» менеджменту? Тоді чому він досі не Нобелівський лауреат з економіки? Не Герой України? Не миропомазаний месія?

Щось із двох одне, судячи із такси, яку навіть на відстань світлових років не можна наблизити до середньостатистичної зарплатні притомного українця. Отож, або це супергеній, якому місце в пантеоні титанів нації, або суперпройда, якого треба гнати задрипаною мітлою, і то в моменті!

Невже така сутуга з національними кадрами, невже всі українські газові управлінці-розумаки – на хлібних посадах в Еміратах чи де там іще в чорта, що так тяжко при наших розкошах знайти керівника на 50 тисяч гривень у місяць?

Е-е-е, братчики-гендлярчики, «харе» торгувати, бо нам нічим здачі давати!

Це вже виклик – нахабний, безкарний, упідлений.

І вже той стан напруги, коли навіть дрючок прицільно стрілятиме.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company