СВОБОДА ПЕРЕМОЖЕ!

Минає рік 2022-й, воєнний. Рік горя, страшенних втрат і розчарувань, водночас віри і сподівань, героїзму і перемог. І ще це рік гордості. За наш народ, військо, кожного, хто об’єднався в дужу потугу, аби громити московських зайд, рятувати дітей, котиків, зрештою – думати про наше мирне майбутнє. Без росії, в «сім’ї вольній новій», європейській.

– Сьогодні українські воїни доводять, що велич не від розмірів держави, не від запасу ракет і не від здатності когось до чогось примушувати, велич – від сили духу тих, хто захищає свій дім, захищає волю для свого народу, – заявив Президент Володимир Зеленський у традиційному щорічному посланні до Верховної Ради. Глава Української держави і Верховний Головнокомандувач ЗСУ фактично озивався до кожного українця, світової спільноти.

Року 2022-го світ пізнав Україну. Усвідомив її суб’єктність потужної європейської держави з нескореним волелюбним народом, гуртованим в єдину політичну націю. Так, попри політичні, регіональні, етнічні конфесійні розбіжності спільна біда об’єднала українців. Прийшло усвідомлення, що ми єдині у прагненні щасливо, заможно, мирно жити у спільному домі, рідній Україні.

Нескореність України створила ще один феномен – допомогла і Євросоюзу набути справжньої суб’єктності, саме Україна об’єднала Європейський Союз.

– Виявилося, що це можливо! – заявив Зеленський. – І тепер Європа захищає себе. Європа долає кризи. І це – попри колосальні ресурси, кинуті росією на те, щоб зламати наш континент.

Водночас Зеленський зазначив, що 2022 року Україна здобула статус кандидата на вступ до ЄС. Але це лише частина досягнення, бо наша країна заслуговувала на цей статус ще 20 років тому:

– Зараз досягнення наше з вами значно більше. Україна – зцементовує. Зцементовує Євросоюз і увесь вільний світ боротьбою за свободу і мир… Настає час для початку переговорів щодо членства України в Євросоюзі.

Так світ побачив, як із попелу постають обриси нової сили:

– Україна стала одним з глобальних лідерів. Наші національні кольори – це міжнародний символ сміливості й незламності. У будь-якій країні, на будь-якому континенті, коли бачать синьо-жовтий – знають, що це – про свободу. Про народ, який не здався, який вистояв і об’єднав світ. Завдяки Україні світ повірив, що цінності дають силу. Повірив услід за нашою боротьбою. Світ упевнився, що тиранія програє. Услід за нашою вірою. Світ побачив, що свобода може стати переможцем. Услід за нашими здобутками на полі бою. Обов’язково стане!

На порозі року прийдешнього Президент України впевнено заявляє:

– Українські воїни здобувають для нас мир, і здобудуть!

В цьому переконані й мільйони українців, наші союзники по всьому світі. Переможного Новоліття!

З Новим роком! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Коментар до СВОБОДА ПЕРЕМОЖЕ!

  1. К. Матвіюк сказав:

    Радію, читаючи допис А. Михайлика. В ньому присутній новий мотив, який звучав дуже рідко ще нещодавно – це віра в нас самих,віра в перемогу. Мрію, що через короткий час молоде покоління українців позбудеться звички у всіх наших нещастях звинувачувати лише самих себе… Говорячи про наші політичні, регіональні, етнічні конфесійні розбіжності, потрібно пам’ятати, що вони не зовсім і наші. Іван Драч у 1993 році писав “Найперший урок, який уже став невід’ємною складовою свідомості українця, полягає в тому, що в росії не було, немає і найближчим часом не передбачається іншого інтересу в Україні, як винищити до решти,до пня, до ноги українську націю. І Драч назвав причину наших політичних, регіональних, етнічних і конфесійних розбіжностей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company