Тест від дідька

Кремлівські старці знову заполонили собою весь медійний простір, ганяючи, мов на цирковій арені, своїми зеленими чоловічками. Світ завмер в очікуванні ядерного попелу на свою бідну голову, що цілком природно. Але оскільки у Всесвіті нічого не трапляється без причини, то варто цю ситуацію копнути глибше. Тобто розібрати її з езотеричної точки зору.

Так ось, у системі Таро є розділ з назвою «Психологічний портрет». Він унікальний тим, що дозволяє проаналізувати архетипи, які керують нашою персональною або колективною підсвідомістю. Один з його аспектів – це  головна місія у цьому житті. І ось найцікавіше чи найпечальніше: планетарне завдання Росії визначає 15-й аркан… Тобто Диявол.

Його почерк у поведінці кремлівських «сєдєльцев» впізнати нескладно: маніпуляції людьми через підступні фейки, гібридні війни, принцип «розділяй і владарюй», шантаж, підкупи, приховане біснування «іхтамнєтов». Але оскільки йдеться саме про планетарну місію нашого невгамовного сусіда, то простим обуренням на його адресу відбутися навряд чи вдасться. Тут потрібен особливий підхід. І ось чому.

Місія Диявола на Землі – виявляти слабкі місця «підопічних», спокушати їх на публічне оголення своїх «тріщинок» і бити по найболючіших точках, аби прихована свідомістю тінь показово вилізла на поверхню. Можна сказати й так: енергія 15-го аркана немов рентгеном висвічує те, що заважає нам піднятися на вищий рівень свого еволюційного розвитку. Тобто місія Диявола – не пустити слабких і непідготовлених на ту висоту, якої вони насправді варті.

Найменше б хотілося бути у ролі адвоката російського дідька. Але його кремлівські слуги справляються зі своїм завданням бездоганно. Далі можна довго описувати всю нашу чорноту, що вилізла на поверхню за 7 років війни, проте її видно і так. Головне, що за цей час у суспільстві сформувалася патріотична більшість (сподіваюся, що саме більшість), яка розпрощалася на емоційно-психологічному рівні з совєцько-російським паттерном і свідомо асоціює себе виключно з Україною. Чим менше ідеологічного болота у мізках, тим краще для майбутнього.

Але, на превеликий жаль, за це довге і далеко не завершене прозріння ми розплачуємося з Дияволом найдорожчим – життями наших кращих синів. І платитимемо далі, якщо залишатимемось «недодержавою». Цей московський ярлик прилип до нашого іміджу намертво і багато в чому таки схожий на правду. Втім не варто забувати, що дідько не формує, а лише нещадно висвічує тінь, яку ми добровільно носимо в собі. Тож далі одне із двох: або свідомо поборемо її, або вона остаточно поглине нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company