Тисяча доларів за підняту руку

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук виступив перед студентами Української академії лідерства.

Найперше довідався у залу, хто має найвищі бали ЗНО з англійської та української мов. Руки підняли багато студентів. Тоді Вакарчук запитав, хто зі студентів готовий вийти на сцену і синхронно перекладати його промову англійською. Цього разу рук було значно менше: зголосилося лише декілька хлопців і дівчат. Найпершою руку підняла киянка Христина, яка вступила до академії цього року.

«Ось ця дівчина – справжній лідер! – заявив Вакарчук. – Вона не побоялася підняти руку і зважитись на щось складне, нове і невідоме. Якщо ви хочете бути лідерами, мусите пам’ятати: ваша перша і найголовніша чеснота – це вміти брати на себе відповідальність. Коли ви чогось хочете, коли ви впевнені у своїх силах і йдете вперед, вас обов’язково так чи інакше чекає нагорода. Навіть коли ви про неї не думаєте».

А далі співак зірвав овації залу, виголосивши:

«Я прочитав у буклеті академії, що можна пожертвувати гроші на різні корисні речі. Наприклад, зробити внесок у реалізацію студентського соціального проекту. Я бажаю пожертвувати на студентський соціальний проект або на стипендію тисячу доларів для Христини. Конкретні приклади вчать краще, ніж слова».