Вакарчук – не «гімнотворець»

Лічені дні лишаються до початку великої футбольної феєрії – Євро-2016. Оптимістичний настрій мають українські вболівальники, особливо після контрольного матчу зі збірною Румунії: наша збірна не лише перемогла, а й показала хорошу гру. Правда, весь цей прологовий довколафутбольний мажор збірної України трохи підпсував … Святослав Вакарчук.

Відомий український музикант, лідер групи «Океан Ельзи» навідріз відмовився писати гімн для української збірної під Євро-2016.

Залишається таємницею, хто до нього з тією пропозицією звертався, що при тому говорив і головне – якою мовою. Якщо ту місію доручили Андрієві Шевченку, новоспеченому тренерові, котрий потіснив Заварова, і який, можливо, припрошував Вакарчука російською або милозвучною італійською, то не дивно, що наш Святослав відмовився…

Сам Вакарчук пояснює це тим, що він не пише, а «Океан» – не співає «речовок» ні на чиє замовлення: «Так, у нас в репертуарі є пісні-заклики – «Вставай!», «Все буде добре», «Я не здамся без бою». Але. Спеціально ми не писали нічого, навіть з такого приводу, – пісня повинна народжуватися сама собою, природно. А штучно створені гімни, кричалки, зізнатися, мене не надихають».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company