Вернісаж із подихом океану

«Шлях до свободи». Так волелюбно назвала свою виставку в арт-майстерні «Дім «Майстер клас» художниця Надія Міцкевич. І представила на глядацький суд ілюстрації до книжки «Сам в океані» –  автобіографії радянського вченого Слави Курилова, котрий у 70-х роках втік з СРСР, зістрибнувши з борту океанського лайнера і три доби затято боров тихоокеанську стихію перш ніж доплив до філіппінського острова.

– Коли вперше прочитала цю історію, відчула, як вона перекликається з моєю, – зізнається пані Надія. – Я покинула сьогочасну Росію з багатьох причин, і одна з них – неможливість жити в тій атмосфері. Шукаючи нові можливості для самореалізації, переїхала в Україну, коли вже перемогла Революція Гідності. Тому нинішній проект став дуже особистим: я вклала максимум власних переживань у це відчуття свободи.

Роботи Надії Міцкевич виконано технікою цифрового колажу. Використано малюнки, архів удови Курилова, фотографі агентства «Укрінформ». Ці твори то розбурхують уяву, а то гіпнотизують незвичністю. Записки творені тремтячою рукою… Чорно-білі світлини, з яких у тебе вдивляються незнайомі очі… Поп-арт ілюстрації…

На відкритті виставки колеги по цеху, фотографи, музиканти та звичайні відвідувачі радо вітали пані Надію з успіхом. І звісно ж, охоче та багато селфилися з героїнею дня, яка не приховувала святкового хвилювання.

Музика у стилі lounge, відкритий простір тераси створювали особливу атмосферу. Бракувало хіба що океану. Такого вільного безмежного та неосяжного, як свобода…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company