Вернісаж, який справдив очікування

У Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» відбулася подія, на яку довго чекали поціновувачі сучасного мистецтва. Студія «Арт і Я» презентувала твори Анни Анреєвої, Надії Антонець, Оксани Булої, Олега Грищенка та Сергія Майдукова. Розмаїті за стилями і технікою, зворушливі унікальністю і глибиною. Разом митці перетворили звичний виставковий простір на майданчик діалогу між художником і глядачем.

Абстрактні полотна Анни Анреєвої захоплюють кольоровою палітрою та виразністю. Біля кожної з них мимоволі зупиняєшся і вчишся сприймати світ. «Для мене важливо, – наголосила художниця, – щоб той, хто бачить мої роботи, зміг відчути емоції та переживання, які я вклала у кожну картину. Це моє спілкування зі світом через мистецтво».

Глибокі філософські роздуми про життя і смерть, світло й темряву. Це картини Надії Антонець, сповнені символізму і тонких нюансів, які глядач інтерпретує по-своєму. За словами художниці, мистецтвом вона досліджує життя, а картинами відображає внутрішнього світ і пошуки сенсу в навколишньому.

Яскраві ілюстрації Оксани Були нагадують казку. Магічна фантазія переносить у світ дитячих мрій та див. «Намагаюся нагадати людям, що в житті є місце для казки і фантазії, і що важливо не забувати мріяти і вірити в чудеса», – стверджує мисткиня.

Серія робіт Олега Грищенка інтригує геометричною досконалістю і концептуальною глибиною. І спонукає до роздумів про структуру і гармонію у нашому житті. «Мистецтво для мене – це постійний експеримент, – зазначив художник. – Прагну знаходити нові форми і засоби вираження, які допомагають мені передавати ідеї, моє бачення світу».

Твори Сергія Майдукова, неповторні за стилем, сміливі композиційними рішеннями та яскравими кольорами, створюють враження руху, динаміки. Художник зауважує, що постійно шукає балансу між реальністю і абстракцією.

Кожен з учасників цього проєкту зумів передати почуття і думки неповторною атмосферою творчості. Виставка наочно довела: сучасне українське мистецтво перебуває на високому рівні і має величезний потенціал.

Організатори виставки зізнаються: були зворушені позитивним відгуком відвідувачів і зацікавленістю громадськості. Майбутні виставки і мистецькі імпрези, організовані студією «Арт і Я», обіцяють бути не менш захопливими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company