«Війна» проти птахофабрик обернулася звинуваченнями у продажності журналістів газети Верховної Ради

В Чигирині триває протистояння громадських активістів з корпорацією наближеного до Президента олігарха, що планує збудувати величезні птахокомплекси «Наша Ряба» в Холодному Яру. На черговій сесії районної ради виник скандал, після зачитання головою «Народної ради» Павлом Романенком звернення видатних письменників України Дмитра Павличка, Юрія Мушкетика, Бориса Олійника, Івана Драча та Василь Шкляра з вимогою не допустити будівництва курників біля Чигирина. Звернення було опубліковане в офіційній газеті Верховної Ради України «Голос України».

На що голова Чигиринської державної адміністрації Володимир Клименко почав відповідати, що офіційна газета ВРУ фактично продажна, і може за його гроші опублікувати будь-яку нісенітницю.

Голова «Народної ради Чигиринщини» Павло Романенко обурений такою поведінкою топ-чиновника.

« В Черкаському районі, в Мошнах та Яснозір’ї громада декілька разів перекривала трасу, аби не допустити будівництва гігантської птахофабрики на родючих чорноземах, Кам’янська та Смілянські громади стали проти такого ж абсурдного будівництва на своїх землях, і тільки наші Чигиринські чиновники вирішили «прогнутись» перед губернатором та пропрезидентським олігархом, і на святих для України землях Холодного Яру побудувати найбільші в світі курники!

Але мало того: голова РДА Клименко взагалі втратив зв’язок з реальністю, на сесії районної ради розповідає, що найвизначніші письменники України проплатили публікацію в газеті Верховної Ради! Я вважаю, що такі чиновники ганьблять Чигиринщину. Ми вимагали призначити нам голову РДА, у якого є підтримка громади. Після Революції Гідності нова демократична влада обіцяла народу, що буде радитись з народом, що не буде політичних квот та «договорняків». Цього, на жаль, немає.

Тому на народному вічі перед сесією райради ми ухвалили резолюцію, в якій категорично вимагаємо припинити спроби будівництва курників. Також Народна Рада та громада Чигиринщини ухвалили рішення про недовіру голові РДА Клименку, який плює на громаду, ганьбить Чигиринщину заявами проти моральних авторитетів нації, та стає на бік олігархів, а не народу!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company