Військова гра у час війни

Той, хто читав «Пікнік на узбіччі» братів Стругацьких, нас зрозуміє. Хто грав у відеогру з антуражем до книги «Сталкер», той також збагне – про що ми. Більше того, вже за кілька днів матимемо реальну можливість відчути себе наживо в такому середовищі…  29-30 квітня відбудеться добова страйкбольна гра з рольовими елементами, за мотивами відеогри.

Унікальність цього реаліті – три команди досвідчених організаторів допомагатимуть у відтворенні проекту. Буде ціла доба, аби насолоджуватися природою, активним відпочинком, а головне – відчути ту своєрідну атмосферу та ознайомитися з роботою організаторів. Додаткову інформацію можна знайти на присвяченому страйкболу форумі – militarist.ua

Тепер трохи інформації тим, хто не знає що таке страйкбол, але вже  зацікавився. Це командна військова гра, за визначеними правилами. Історія появи цього спорту сягає повоєнної Японії. Після капітуляції їй заборонили мати власні Збройні сили – лише сили самооборони, і уряд країни знайшов цікавий вихід з цієї «усіченої» ситуації: було створено точні пневматичні копії бойової зброї. Вони мали однакову вагу з реальними прототипами, таку ж скорострільність і навіть схожу схему збирання-розбирання. Але суттєво відрізнялися набоями: заряджалися шестиміліметровими кульками з легкого пластику.

Дуже швидко це заняття переросло у вид дозвілля, що набув величезної популярності у всьому світі, завдяки його особливій реалістичності, наближенню до бойових дій.

Проводяться такі ігри за тактичним сценарієм, який додає їй ще більшої адекватності. Це може бути захист блокпоста або, як оцими вихідними, – рольовий проект, коли більшість гри будуватиметься не на стрілянині.

Такий відпочинок у столиці організовують майже кожних вихідних. І чекають на потенційних учасників, якщо, звісно, ті вивчили правила та техніку безпеки.

Відпочивайте активно і з користю та бережіть здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company