Всиновлення телефоном?

Додаток «Дія» тепер допомагатиме всиновлювати дітей-сиріт. Про це сповістила Дар’я Герасимчук, уповноважена Президента України з прав дитини і дитячої реабілітації..

Як повідомляє заступник міністра соціальної політики Костянтин Кошеленко, нині в Україні понад 17 тисяч неповнолітніх сиріт, а кандидатів на усиновлення в рази менше. Тому Кабінет міністрів спростив процедуру для українців, які хочуть взяти на виховання дитину.

Тепер в розділі «Сім’я» додатка «Дія»  можна подати заявку на первинну консультацію. Протягом 15-ти днів відповідна служба зв’язується із заявником і запрошує на консультацію, яка може відбутися дистанційно. За словами Дар’ї Герасимчук, пакет документів про всиновлення можна подавати на кандидата в усиновлювачів, опікунів, батьків-вихователів прийомної родини або дитячого будинку сімейного типу.  Також є можливість ознайомитись з анкетами дітей тощо.

Втім служби у справах дітей , як і раніше, продовжують виконувати свої повноваження  а тому всиновити дитину можна і там, під час особистого прийому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company