Вибухове «яблуко»

Нещодавно компанія Sumsung прославилася своїм вибуховим Galaxy Note 7. Вибуховим не через інноваційні технології у ґаджеті, а буквально. Безліч користувачів з усього світу скаржилися, що їхні смартфони… спалахували і вибухали. Вочевидь, така «популярність» корейської диво-техніки породила заздрість у конкурентів з компанії Apple.

Напевно, генеральний директор компанії Apple Тім Кук зібрав своїх вигадливих інженерів та й видав: «Хлопці, та невже ж ми гірші за якийсь там Sumsung? А зробімо своє вибухове яблуко».

І що ви думаєте? В них таки вийшло!

Якщо смартфон компанії Sumsung спалахував при зарядці акумулятора, то новий телефон компанії Apple – під час транспортування. Як зазначає iPhone_News, акумуляторні батареї, які компанія використовує у нових моделях, «практично завжди безпечні, але можуть являти загрозу, якщо порушено герметичність оболонки акумулятора». Тож в разі розгерметизації можливий вибух чи й займання.

Поки що зафіксовано перший інцидент, спричинений вибухом нової моделі, а тому можна припустити, що Apple в гонитві за максимально можливою ємністю заряду таки не наступив на ті самі граблі, що й Sumsung.  Американська «яблучна» компанія заявила: не зупинятиме продажі новинки, але проведе ретельне розслідування і з’ясує що пішло не так і хто винен.

Нагадуємо, що Iphone 7 став легальним в Україні з 4 жовтня цього року. iPhone 7 і iPhone 7 Plus внесено до реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв. Це означає, що смартфони можна буде використовувати на території Україні, в смугах радіочастот загального користування.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company