«Я з тобою»

Ця виставка під дахом столичного «</spanPinchukArtCentre доволі маленька, але зусиль для її реалізації було закладено дуже багато. Самі посудіть: зібрати за наших реалій роботи митців і мисткинь не лише з України, а й із Мексики, Туреччини, Індії, Бельгії, Данії, Франції та США – це багато вартує!Тут загострюється зір. І помічаєш як ми змінилися від початку повномасштабного вторгнення, наскільки виросла наша емпатія. Тут усвідомлюєш, яке воно насправді, нормальне життя, і яку ціну нині платимо, щоб його вибороти. Назва «Я з тобою» справді рідна для цієї виставки.

Вражає зала, де просто зі стелі звисає сотня мікрофонів. Не німих – вони прорікають віршами ув’язнених і страчених поетів. А інсталяція з дамаською трояндою, яка тягнеться до світу з важкого насипу, – справжній гімн життю.

Завдяки аудіогідам створюється враження, що переглядаєш виставку у товаристві її творців-художників. Вони оповідають цікаві історії, представляють свої твори, допомагають заглибитися у суть мистецького задуму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company