Як засвітитися ТікТоківською зіркою

Останнім часом соціальна платформа «TikTok» зажила просто-таки шаленої популярності. Навіть претензійний слоган на себе міряє: «Тут народжуються тренди». Такий собі людський океан у необмеженому віртуальному просторі. Цю платформу облюбувала молодь найрозмаїтіших соціальних груп і професій. Митці – у тім числі.

Саме на цій платформі дав нещодавно майстер-клас Олексій Железняк, музичний продюсер, композитор, чиї пісні стали трендовими у «TikTok». І засновник всеукраїнського вокального конкурсу «Z1 Talent Fest».

Під час цього онлайн-спілкування Олексій Железняк зосередився на тонкощах та секретах творення пісень і на технології хуків, які допомагають пісні стати трендом. Артист знову і знову повертався до «TikTok», який і створив йому ім’я. Поділився «рецептами» успіху, не забув наголосити на поширених помилках, які багатьом завадили потрапити у популярні шоу та стати відомими.

«Мрійте і багато працюйте!» – напучував віртуальну аудиторію Олексій Железняк.

Майстер-клас його був безкоштовним, але за попередньою реєстрацією. Численні відгуки розділилися приблизно навпіл: початківцям захід видався цікавим, проте – нудним і передбачуваним для тих, хто в цій індустрії вже «собаку з’їв».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company