Юна вінничанка самотужки прибрала парк

Чи не в усіх вінницьких спільнотах соцмереж нині обговорюють нетиповий вчинок вінницької дев’ятикласниці Марії Чикальської. Чотирнадцятирічна дівчина самотужки за два дні прибрала територію міського парку в районі Бригантини, назбиравши близько 50 мішків сміття.

Марія розповідає, що думки про велике прибирання виникли після того, як з однокласниками вирішила відпочити в цій парковій зоні, але вони навіть не змогли знайти чистої ділянки.

– Я поглянула на весь цей бруд та безлад і вирішила, що з цим потрібно щось робити, – розповіла  Марія. –  Попри те, що дуже люблю поспати, наступного дня вже о шостій ранку згрібала у мішки сміття. Про свій задум не казала нікому: виходила на прибирання раненько, аби люди не дивилися, як кажуть, кривими поглядами. Прибирала весь той бруд два дні, але тільки після першого дня зважилася показати результати своєї роботи батькам та сестрі. Показала фото «до та після», і сім’я була приємно здивована.

Втім школярка зізнається: було важко і морально, і фізично.

– Дуже пригнічує, що люди не цінують роботу двірників чи навіть висміюють їх. Насправді це дуже важко і  вкрай неприємно, – зауважує Марія.

Про прибирання Бригантини дівчина сповістила у соцмережах. Чимало людей подякували їй за такий вчинок, хоча зізнавалися, що самі на таку справу не наважилися б.

– Не хотіла мовчати, бо багато людей подумали б, що це прибрали якісь двірники, мовляв, це їхній обов’язок, і продовжували б там смітити, – пояснює Марія. –  Тепер, сподіваюся, вінничани замисляться, перш ніж викинути сміття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company