З європейської футбольної арени до дворової?

За найсвіжішою інформацією, якою володіє сайт «Обозреватель» і яку вже оприлюднив своїм читачам, виходить, що власник дніпропетровського футбольного клубу «Дніпро» Ігор Коломойський не має наміру виплачувати борги колишнім тренерам клубу – іменитому спеціалісту Хуанде Рамосу та його помічникам.

Про що йдеться? А йдеться про невтішні перспективи клубу і його багатомільйонної армії шанувальників у всій Україні.

Адже Футбольна Асоціація через скандал, правда в якому, схоже, на боці Рамоса, вже, по суті, викреслила «Дніпро» із Єврокубків. Отже, українська команда, ще вчора граючи на світовій арені, вже завтра має перспективу потрапити до розряду дворових?

Тим часом «Обозреватель», посилаючись на власні джерела, запевняє, буцім пан Коломойський ладен понести покарання через неучасть «Дніпра» в Єврокубках, аби тільки не платити Рамосу. Коломойського нібито абсолютно не хвилює і не лякає той факт, що  «Дніпро» тепер гратиме лише в національному чемпіонаті.

Хоча і в національній першості у «Дніпра» не все нині гладко. Виявляється, пан Коломойський має борги не лише вчорашні, а й свіжі. Гравці говорять про серйозні кількамісячні затримки зарплати. А чинний головний тренер «Дніпра» Мирон Маркевич нещодавно зізнався, що він із власником клубу не спілкується взагалі. В його кар’єрі, каже, таке вперше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company