Загартований глухонімий

З розмови двох

– Повертаюся, слухай, увечері маршруткою до своїх Броварів.

На зупинці заходить парубок, такий дужий, коренастий, років 25. Але всі – в пуховиках тепер, у теплих куртках і пальто, в шарфах і картузах, а він, слухай, – в одній футболочці з коротким рукавом. Підняв руку до поручня – та футболочка засмикнулася, відкрила його голий пуп…

Мене від одного того  вигляду дрижаки вдарили.

Та ми ж є європейці, тому всі в маршрутці озираються, на кріслах соваються, але, як люди виховані й чемні, навіть виду не подають: мовляв, нам хоч голим їдь, твоя особиста справа.

Аж раптом бабуся, з порожнім кошиком у ногах, певно, на базарі спродалась і вертається додому:

– Синочок, шо случилось? Чого ти такий голий?

«Синочок» обернувся, ледь помітно, але люб’язно їй усміхнувся і знову романтично втупився в яскраві фарби пристоличного лісу за вікном.

Натомість, ні сіло ні впало, заговорив десь із останніх крісел солідно вбраний чоловік. Він навіть краватку поправив перш ніж голосно усе всім «пояснити»:

– Бабушка, то вболівальник збірної України по футболу. Ще ніяк від шоку відійти не може після поразки від хорватів. У нього досі гарячка. Ото так, розпашілий, і тиняється неприкаяно, не може зрозуміти, як воно так трапилось… А воно трапилося вже давно. Ще коли дід Леонід вирішив футболом «підлататися», коли зі збірною творив чудасії зірковий тренер на ім’я Олєг Дєрюгін… Але цей нинішній спеціаліст, по фамілії Андрій Королєвский, цей ще не таких дров наламає! Бачите, що оно з людьми робиться через такий футбол!

Всі у маршрутці пожвавились, запосміхалися, хтось підтакував, хтось відверто реготав, і тільки бабуня, яка спровокувала той блискавичний, неочікуваний спіч, ніяк не могла второпати: чи то серйозна бесіда, чи жарти? Вона мовчки мучилась своїм нерозумінням, позираючи раз-по-раз на «синочка» в дивному вбранні.

– Ну, так а що ж при цьому той морж у футболці?

– А шо? Стояв мовчки, незворушно, ніби не про нього мова. Дивився собі у вікно, на осінь, а ви, мовляв, балакайте, хоч посинійте. Він взагалі мені здався якимось глухонімим.

Точно! Загартований глухонімий…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company